Antieke zilveren druivenschaar versierd met druivenranken. Roermond ca 49 gram. 12,5 cm. In goede staat
Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Flessenbak met zilveren rand, 925/000, handgezaagd met vertikale spijlen en 5 bokalen. MT.: HF, London jl.: S: 1913. 12x4cm. Voorzien van houten bodem. In goede staat
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een streepagaat. Ring met een ovale geelgouden zetkast met getorste rand, bezet met een cabouchon geslepen streepagaat. 19x13 mm. ø53 met kantelbollen, ca 7,3 gram. In g...
Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met een ovale rozet bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,75 crt. ca 4,3 gram ø51 voorzien van veer. In goede staat
Lot van vijf oude/antieke dekseldozen. Drie maal Japans lakwerk etc. Eén achter-glas-schildering, Driemaster. Eén mahonie bandintarsia. Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.
Gold Plated armband met emaille en kleurstenen. Slavenband met scharnier, opengewerkt versierd met bloemen en vlinders met emaille en voorzien van diverse gekleurde stenen. 60x55mm. Nieuw
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...
Collier van roze koraal, langwerpige kralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met facetten, ø 10mm. lengte 42 cm.
Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....
Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Lotje zilver en plated bestaand uit een zilveren servetband met gravure, 2 vingerdoekringen en een vingerhoed en een plated kandelaar.
Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Jugendstil herdenkingsborden. Gemerkt: BACA. Eén bord: Tijdperk van O.W. ers en smokkelaars 1914 - 1918. Eén bord: Mislukte revolutie november 1918. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.