Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden hanghorloge met collier 261
Gouden hanghorloge met collier

Resultaat:

380 EUR

Zilveren mosterdpot met blauw glas 270
Zilveren mosterdpot met blauw glas
Startprijs 325 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's 1236
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Barok miniatuurkast, 18e eeuw 4058
Barok miniatuurkast, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap 1245
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
H. Dievenbach, Boerin bij het koken 1270
H. Dievenbach, Boerin bij het koken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Spiegel met console, Gründerzeit 4083
Spiegel met console, Gründerzeit

Resultaat:

250 EUR

Hollandse vitrinekast 4092
Hollandse vitrinekast
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spettervrouw 1279
Anton Heyboer, Spettervrouw

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl 4117
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandelstok met zilveren greep 295
Wandelstok met zilveren greep

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Groenlose kussenkast 4126
Groenlose kussenkast

Resultaat:

200 EUR

Witgouden ring smaragd en diamant 304
Witgouden ring smaragd en diamant
Startprijs 425 EUR
Gouden Slavenarmband 329
Gouden Slavenarmband
Startprijs 625 EUR
Verkocht
Plantentafel, mahonie 4151
Plantentafel, mahonie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Haarkam 338
Haarkam

Resultaat:

120 EUR

Mahonie cylinder bureau, Louis Seize 4160
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Lot sieraden 363
Lot sieraden

Resultaat:

45 EUR

Zilveren theebus 372
Zilveren theebus
Startprijs 360 EUR
Loddereinfles met gouden dop 397
Loddereinfles met gouden dop
Startprijs 130 EUR
Witgouden horloge met diamanten 406
Witgouden horloge met diamanten
Startprijs 550 EUR
Zilveren oorhangers, 2 paar 431
Zilveren oorhangers, 2 paar
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren ring peridot 436
Zilveren ring peridot

Resultaat:

25 EUR

Lot met 8 servetbanden 440
Lot met 8 servetbanden
Startprijs 70 EUR