Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Collier van parel en bloedkoraal, ø6 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal.ø 13,5mm. lengte 42 cm.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn voorzien van zilveren deksel met floraal decor. De houder is voorzien van een...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.