Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese gesigneerde porseleinen vazen met geisha en craquele glazuur. Circa: 1900. Eén minimale chip. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat
Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.