Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

1 Diamant
Resultaat: 100 EUR

Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.

Gouden broche met camee
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.

Antieke statenbijbel
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Zilveren melkkan
Startprijs 100 EUR

Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat

Antieke kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Royal Copenhagen, Beren
Startprijs 110 EUR

Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Doos divers interessant oud/antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers interessant oud/antiek tin etc. 18e - 19e Eeuw. Diverse maten, bekers, kannen etc. Afmeting: ca. 5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

4x Delfts blauwe borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vliegerhorloge, WO I
Startprijs 650 EUR

Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.

Gouden horloge, Pontiac
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.

Antieke schaal met goudvis en houtnerf
Resultaat: 750 EUR

Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.

Chinese Wanli sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 185 EUR

17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.

2x Grote terracotta siervazen
Startprijs 550 EUR

Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 80 EUR

Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke dolken, WO II
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....

2x Duitse officiers dolken (kopie)
Resultaat: 50 EUR

Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard
Resultaat: 150 EUR

Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen
Resultaat: 120 EUR

19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bureaumodel U.S. Air Force
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.