Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.