Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten cartel wandklok, Circa: 1920. 3700
Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Startprijs 50 EUR
Lotje zilver & plated 572
Lotje zilver & plated
Startprijs 30 EUR
Lot diverse wekkers, 20e eeuw. 3709
Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 20 EUR
Chinees bordje, 18e eeuw 6109
Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1172
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

200 EUR

3x Oude Oosterse/Chinese voorwerpen 2273
3x Oude Oosterse/Chinese voorwerpen
Startprijs 60 EUR
Barok kabinet 4019
Barok kabinet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
J. Nanninga, Winterlandschap 1177
J. Nanninga, Winterlandschap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bing en Gröhndahl figuur, Varken 6134
Bing en Gröhndahl figuur, Varken

Resultaat:

70 EUR

Benen schedel 2282
Benen schedel
Startprijs 100 EUR
6x Fürstenberg figuren 6143
6x Fürstenberg figuren
Startprijs 80 EUR
Antieke spiegel 4028
Antieke spiegel
Startprijs 250 EUR
Zilveren Hollandse beurs, Steenwijk 597
Zilveren Hollandse beurs, Steenwijk
Startprijs 60 EUR
Witgouden ring met diamant 606
Witgouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis 2307
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tegeltableau met spreuk 6168
Tegeltableau met spreuk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Herdenkingsborden 6177
2x Herdenkingsborden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Willem III spinnekoptafel 4053
Willem III spinnekoptafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke toneelkijker met schildpad 2316
Antieke toneelkijker met schildpad

Resultaat:

60 EUR

Ongesigneerd, Figuren bij strohut 1202
Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien 1206
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Barok miniatuurkast, 18e eeuw 4058
Barok miniatuurkast, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1211
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren collier met harthanger 631
Zilveren collier met harthanger

Resultaat:

90 EUR