Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt 1051
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

730 EUR

Verkocht
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind 1064
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind

Resultaat:

200 EUR

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1068
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Startprijs 400 EUR
Fritz Dietrich, Kopie Rembrandt 1912 Sultan 1081
Fritz Dietrich, Kopie Rembrandt 1912 Sultan
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot 1098
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot

Resultaat:

800 EUR

Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'. 1115
Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startprijs 700 EUR
Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel 1132
Leon Reding, Vrouw met lang haar en appel
Startprijs 750 EUR
Reint Withaar, Landschap met eenden 1149
Reint Withaar, Landschap met eenden
Startprijs 400 EUR
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen 1166
Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR
Evert Moll, Bloemstilleven 1183
Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand 1200
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 150 EUR
Clemens Briels, Antipodes figuren 1217
Clemens Briels, Antipodes figuren
Startprijs 300 EUR
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1234
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Startprijs 60 EUR
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1251
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Startprijs 100 EUR
Verkocht
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij 1268
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij

Resultaat:

325 EUR

J. Ates,  Figuren in roeiboot in zonnig landschap 1285
J. Ates, Figuren in roeiboot in zonnig landschap
Startprijs 65 EUR
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip 1298
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startprijs 120 EUR
Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief 1302
Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief
Startprijs 100 EUR
Keith Haring, Man + mannetjes 1315
Keith Haring, Man + mannetjes
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

Resultaat:

120 EUR