Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Chinees of Japans bronzen beeld. Man met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Fries zilveren oorijzer, 835/000, met zilveren kapstukken. Enkele breukjes in de kap. In redelijk goede staat
Witgouden oorhangers, 585/000, een bolknop met peervormige hangers bezet met diamanten. lengte 22 mm, ca 2,9 gram. Nieuw
Geelgouden rijring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, 3x0,04 crt. Met strakke rechthoekige band. ø 58 ca 3 gram. Nieuw
Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met saffier en diamant. Een fijn gedraaid collier met een ruitvormige hanger bezet met 29 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 2, 0 crt en een witgouden bewer...
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met fraaie versieringen, opgehoogd deksel met een bijzondere gouden applicatie, 750/000,. MT.: Chr. J. Brunings, Joure. jl.:f: 1865. Afmeting: 4,6 x 4 x 3,2 cm. Gewi...
Zilveren chatelaine met signetten, 835/000. Chatelaine versierd met een paard en 3 signetten voorzien van gravure. MT.: Niekerk Schoonhoven. totaal ca 74 gram. 28 cm. In goede staat
Willem Raaphorst verso. Hollands landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vuurvergulde antieke Franse pendule met biddende vrouw. Charles Pix. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Kruis weg. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Zilveren strooier, BWG, in de vorm van een pauw op een stok geplaatst op een houten voet.23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.
Lang collier van zoutwater cultiveparels, ø6,5-7mm, met een mooi diep luster geknoopt en voorzien van een wit- met geelgouden ovale sluiting met 2 diamanten, totaal ca 0,04 crt. Lengte 82 cm. In zeer ...
Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...
Lang collier van cultiver parels, ø 6,5mm, met witgouden slot, 585/000, bezet met robijnen. Lengte 94 cm. In goede staat
Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...
Armband met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. 4 Rijen granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met granaat en geelgouden eindstukken. 18,5 cm.
Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...
Wortelnoten cassette met zilveren lepels, 835/000. Gecontourneerde cassette op bolpootjes, één ontbreekt, met velouren interieur voorzien van 12 koffielepels, een theeduim en een suikerschep, beiden m...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 gladomzettingen bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 crt. ø 59, ca 5,1 gram. In goede staat