Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.

Chinees of Japans bronzen beeld, Man met hoorn
Startprijs 225 EUR

Chinees of Japans bronzen beeld. Man met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Wit marmeren zittende boeddha
Startprijs 225 EUR

Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.

Fries zilveren oorijzer
Startprijs 230 EUR

Fries zilveren oorijzer, 835/000, met zilveren kapstukken. Enkele breukjes in de kap. In redelijk goede staat

Witgouden oorknoppen met diamant
Startprijs 230 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, een bolknop met peervormige hangers bezet met diamanten. lengte 22 mm, ca 2,9 gram. Nieuw

Gouden rijring, 3x0,02
Startprijs 235 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, 3x0,04 crt. Met strakke rechthoekige band. ø 58 ca 3 gram. Nieuw

2 Gouden rijringen, 5 briljanten
Startprijs 240 EUR

Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.

Gouden hanger saffier diamant
Startprijs 240 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met saffier en diamant. Een fijn gedraaid collier met een ruitvormige hanger bezet met 29 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 2, 0 crt en een witgouden bewer...

Zilveren loddereindoosje met gd. applicatie
Startprijs 240 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, met fraaie versieringen, opgehoogd deksel met een bijzondere gouden applicatie, 750/000,. MT.: Chr. J. Brunings, Joure. jl.:f: 1865. Afmeting: 4,6 x 4 x 3,2 cm. Gewi...

Zilveren chatelaine met 3 signetten
Startprijs 240 EUR

Zilveren chatelaine met signetten, 835/000. Chatelaine versierd met een paard en 3 signetten voorzien van gravure. MT.: Niekerk Schoonhoven. totaal ca 74 gram. 28 cm. In goede staat

W. Raaphorst verso, Hollands landschap met koeien
Startprijs 240 EUR

Willem Raaphorst verso. Hollands landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen lampen met brons
Startprijs 240 EUR

Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren, 18e eeuw
Startprijs 240 EUR

Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 240 EUR

Vuurvergulde antieke Franse pendule met biddende vrouw. Charles Pix. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Kruis weg. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Boulle pendule, Louis Philippe
Startprijs 240 EUR

Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...

Zilveren strooier, pauw
Startprijs 250 EUR

Zilveren strooier, BWG, in de vorm van een pauw op een stok geplaatst op een houten voet.23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.

Parelcollier met gouden slot
Startprijs 250 EUR

Lang collier van zoutwater cultiveparels, ø6,5-7mm, met een mooi diep luster geknoopt en voorzien van een wit- met geelgouden ovale sluiting met 2 diamanten, totaal ca 0,04 crt. Lengte 82 cm. In zeer ...

Zilveren fruitschaal
Startprijs 250 EUR

Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...

Parelcollier
Startprijs 250 EUR

Lang collier van cultiver parels, ø 6,5mm, met witgouden slot, 585/000, bezet met robijnen. Lengte 94 cm. In goede staat

Cassette met 12 zilv. ijslepels + opscheplepel
Startprijs 250 EUR

Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...

4 Rijig granaat armband
Startprijs 250 EUR

Armband met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. 4 Rijen granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met granaat en geelgouden eindstukken. 18,5 cm.

Collier van agaat met limoges hanger
Startprijs 250 EUR

Collier van agaatkralen met een gouden limoges hanger, 585/000. Collier met gefacetteerde agaatkralen met een mooie steenrode kleur voorzien van gouden antieke sluiting en een limoges hanger met fraai...

Cassette met zilveren lepels (14x)
Startprijs 250 EUR

Wortelnoten cassette met zilveren lepels, 835/000. Gecontourneerde cassette op bolpootjes, één ontbreekt, met velouren interieur voorzien van 12 koffielepels, een theeduim en een suikerschep, beiden m...

Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 gladomzettingen bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 crt. ø 59, ca 5,1 gram. In goede staat