Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3692 Resultaten
Kavel: 3052

Antieke rieten poppenwagen, 1920.

Startprijs 15 EUR

Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6218

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.

Startprijs 15 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6574

3 Delen Fayence

Startprijs 15 EUR

Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...


Kavel: 599

Zilveren miniatuur

Startprijs 20 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.


Kavel: 754

3 Horloges, damesmodellen

Startprijs 20 EUR

Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts


Kavel: 886

Zilveren collier met zirconia

Startprijs 20 EUR

Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw


Kavel: 896

Zilveren borstel en kam

Startprijs 20 EUR

Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.


Kavel: 1526

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft

Startprijs 20 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1527

Victor W. Stroud, Jockeys te paard

Startprijs 20 EUR

Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1528

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.

Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1530

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman

Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1531

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken

Startprijs 20 EUR

Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...


Kavel: 2469

Antiquarische boeken (14x)

Startprijs 20 EUR

Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2508

Tabakspot + pijp.

Startprijs 20 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2509

2 Antieke dienbladen

Startprijs 20 EUR

Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2518

3 Delen antiek cloisonne

Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3709

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.

Startprijs 20 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6308

2x Bierpul

Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén maal glas. Eén maal steengoed. Circa 1900. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6345

1x Chinees bordje

Startprijs 20 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6564

2 Meissen reliëf bonbon schalen

Startprijs 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6603

Kavel Duits porselein

Startprijs 20 EUR

Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6616

6 Delen Chinees porselein.

Startprijs 20 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.


Kavel: 109

Zilveren creolen

Startprijs 25 EUR

Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.


Kavel: 163

Gele saffier

Startprijs 25 EUR

Gele saffier, ovaal gefacetteerd 10,57 crt. 11,5x13x8mm.