Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ram Colenbrander vaas, Woelig
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Woelig, A.K. 20-er jaren. Haarlijn. Afmeting: 17 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese kop+schotels, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Set 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Twee kopjes haarlijn + chip. Rest goed. Met karper decor, Kang Xi, vier teken merk. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

KPM eetservies
Resultaat: 325 EUR

Groot Duits KPM porseleinen Barok-stijl eetservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier dekselschalen, drie sauskommen, twaalf schalen, dekselpot, elf kop + schotels, theekan, vier-en-twintig borden, dertig...

2x Zeshoekige Imari dekselvazen
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse zeskantige Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Gouden horloge, Pontiac
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat

Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard
Resultaat: 315 EUR

Karl Plückebaum. 1880 - 1952. Duitse school. Faun met houten speelgoedpaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 27 cm. In goede staat.

Arabische sabel in originele schede
Resultaat: 310 EUR

19e Eeuwse Arabische sabel met Arabische schrift op lemet. Heft van been en bekleed met leder. In originele schede, hout met leder bekleed. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Zilveren fazant, strooier
Resultaat: 300 EUR

Zilveren fazant, 835/000, als strooier. Fraaie uitgewerkte fazant geplaatst op een ovale bewerkte voet. Met losse kop als strooier. MT.:Zaanlandse Zilversmederij, Zaandan/Amsterdam jl.: X:1957. 22x4x8...

Gouden oorhangers met jade
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met knoppen in de vorm van Zeeuwse knoppen en daaronder gouden rozet versierd met filigrain, met in het midden een gesneden jade. ca 5,7 gram. In goede staat

Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd ? . 18e - 19e Eeuw. 17e Eeuws interieur, vrouw in stoel bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 51 cm. In goede staat.

2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl
Resultaat: 300 EUR

Twee keer Yoshitomo Nara, 1959 Japan. Cosmic Girl. Digitale print op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Landschap met herder en schapen
Resultaat: 300 EUR

Martinus Jacobus Nefkens. 1866- 1941. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. Dikke vrouw op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 39 x 38 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Abstracte compositie
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: 61 x 70 cm. In goede staat.

Japanse wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.

Ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 300 EUR

Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Duitse Bergman klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Penantkast, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.

Secretaire met snijwerk op klauwpoten
Resultaat: 300 EUR

Hollandse koloniale teakhouten Barok-stijl secretaire met messing beslag, snijwerk en klauwpoten. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 111 x 90 x 62 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet, eiken
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet in ossenbloed gekleurd, met timpaan kap, guirlandes, medailles, halve Korinthische zuilen en messing ringbeslag. Circa 1780. Kleine beschadigingen. Afmeting: ...

Barok miniatuurkast, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.

Boeken-vitrinekast, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.

Eiken Empire kabinet
Resultaat: 300 EUR

Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.

Halfmaan rolluik kastje
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.

Eiken kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet, gebogen met klauwpoten en prachtig antiek beslag. Zijkanten matig, rugwand nieuw. Behoeft aandacht. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 178 x 70 cm. In...

Damesbureau + stoel, 1860
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Willem III wortelnoten damesbureau met originele bijpassende stoel. Bureau heeft uitschuifbaar blad, drie lades + sleutel. Circa 1860. Afmeting: 118 x 82 x 52 cm. In goede staat.

Grote spiegel met console, mahonie.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw aan tafel
Resultaat: 300 EUR

Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Colenbrander schaal, Eenvoud
Resultaat: 300 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Eenvoud. 1923 - 1924. Minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 x 16,3 cm ø. In goede staat.

9x Duitse Meissen gebaksborden
Resultaat: 300 EUR

Negen Duitse porseleinen Meissen gebaksborden met handgeschilderde florale + goud decors. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.

Gouden getorste armband
Resultaat: 280 EUR

Geelgouden getorste armband, 750/000. Getorste armband uit gevlochten schakels versierd met bollen. Met bakslot en veiligheid. ca 14 gram. lengte 18 cm. breedte 1 cm. In goede staat

Onduid. gesig., Paardenstal met figuren
Resultaat: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Paardenstal met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25,5 x 19,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloisonne vazen
Resultaat: 280 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne vazen met florale en paradijsvogels + vlinder decors. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.

Gouden harthanger diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een hart bezet met saffier en diamant. Een bolle hartvormige hanger in het midden versierd met een rozet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en een ran...

Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat

Miniatuur porseleinkast met inhoud
Resultaat: 275 EUR

Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

WMF Jugendstil tafellamp
Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Märklin treinset
Resultaat: 275 EUR

Uitgebreide Duitse 60-er jaren Märklin treinset met diverse wagons, travo, rails etc. In doosjes. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.

Antieke bureau wekker, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau met spreuk
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 270 EUR

Zilveren schaal, 800/000. grote ovale schaal met geschulpte parelrand op ovale voet met deels gelobde schaal. MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund. 32x23x10cm. ca 485 gram. In goede staat

Pop, 'Simon Halby', ca. 1895.
Resultaat: 265 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zilveren bokaal
Resultaat: 260 EUR

Prachtige zilveren bokaal, 835/000, met deksel voorzien van Apollo. Bokaal op een rond gecontourneerde voet versierd met florale bewerkingen. De bokaal is voorzien van 4 uitgewerkte cartouchen met gra...

Gouden Biesmark armband
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden biesmarkarmband, 585/000, met bollen langs de randen. Breedte 11 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. totaal ca.16,9 gram. In goede staat

Zilveren dienblad
Resultaat: 250 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met een oplopende rand. MT.: MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 26x38cm. ca 773 gram. Enkele puntjes in het blad verder in goede staat.

Zilveren koektrommel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren koektrommel, 833/000. Prachtig gecontourneerde koektrommel met accoladevorm op gecontourneerde voet. 15x12x8cm. MT.:Jacobus Vorst, Rotterdam, jl.:T:1853. In goede staat

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, 800/000. Ronde fruitschaal met omgeslagen gelobde rand geplaatst op een ronde gelobde voet. ø24x10cm. ca 351 gram. Polen, Warschau. Midden 20e eeuw. Gestempeld HI. In goe...

Zilveren bruidsbeker
Resultaat: 250 EUR

Zilveren bruidsbeker, 835/000. Voorzien van fraaie florale bewerkingen en getrembleerd decor. Vermoedelijk 19e eeuw. 8x7x15cm. ca 127 gram. In goede staat

Zilveren fazant
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fazant, 835/000, lopend. 15x5x7cm. ca 99 gram. In goede staat

.
Resultaat: 250 EUR

Bijzondere fraaie zilveren doos, 925/000, met een dubbel scharnierend deksel met grepen versierd met blauw emaille. En voorzien van een verguld interieur. MT.: J.Tostrup, Olso. 21x96x6cm. ca 530 gram....

Gouden ring met rode robijn
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met rode robijn. Gouden bewerkte ring met een ovale cabouchon geslepen rode robijn. ø57 ca 3,6 gram. In goede staat

Gouden dameshorloge
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...

Gouden oorknoppen diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen met een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, 2x0,10 crt. Met witgouden stukken aan de zetkast. Merk Desiree. 5x15mm. ca 3,7...

Bloedkoraal armband 3 rijen
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen ø 5 mm, met geelgouden sluiting, 585/000, ronde rozet met 13 bloedkoralen, ø 17,5 mm. Voorzien van een veiligheid. 19 cm, ca 21,8 gram.

Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?)
Resultaat: 250 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput met paarden en figuren (Den Haag?). Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels
Resultaat: 250 EUR

Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren
Resultaat: 250 EUR

K. Schwartz. Duitse school. Toegeschreven aan Karl Kaufmann. 1843 - 1902. Dorpsgezicht met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 55 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd. Russische school 1941. Impressionistisch Russisch landschap met boerderij. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit
Resultaat: 250 EUR

Juliana Mansfeld. Circa 1900. Stilleven met fruit, fazant etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 50 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lucky Strike
Resultaat: 250 EUR

Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.

Murano kroonluchter
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke bijbel, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuwse Staten Generaal- bijbel met vijf landkaarten door Jacobs van Wouw 1692. Band beschadigd + diverse vlekken + randschades. Afmeting: 40 x 17 x 28 cm. In redelijke staat.

10 Authenthieke bronzen
Resultaat: 250 EUR

Tien Egyptische authenthieke bronzen grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: bustes, valk, bok, dolk, bijl + dieren. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Poortwachters sleutelpistool
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Groot 19e eeuws pistool
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bureaumodel U.S. Air Force
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Japans militair sabel
Resultaat: 250 EUR

Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.

Friese kortstaart klok, ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten Friese kortstaartklok met houden beelden. Circa 1800. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met goede vergulding. Circa 1830. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Verstelbare tafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures, New Cavendisch Street. Afmeting: 73 x 82 x 45 cm. In...

Engelse verstelbare tafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures New Cavendish Street. Afmeting: 73 x 82 x 44 cm. In g...

Spiegel met console, Gründerzeit
Resultaat: 250 EUR

Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.

Chinese kamferkist
Resultaat: 250 EUR

Grote aparte Chinese houtgestoken kamferkist met Chinese tekens en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 53 x 100 cm. In goede staat.

Chiffoniere, mahonie.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820
Resultaat: 250 EUR

Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Knielende naakte vrouw. Mooie patina. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Terracotta figuur, Naar Clodion
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke terracotta figuur naar Clodion. Bacchus met vrouw. Circa 1900. Eén teen af. Afmeting: 38 x 30 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Meisje met honden
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met honden. Gesigneerd F. Barbedienne. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

3x Kristallen gember coupe
Resultaat: 250 EUR

Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.

KPM servies
Resultaat: 250 EUR

Duits KPM porseleinen handbeschilderd servies. 20e Eeuw. Met goud en stadsgezichten decors. Bestaande uit: Dertien kop+schotels, theekan, twee platte borden etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - ...

2x Dresden vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Duitse Louis Seize-stijl Dresden porseleinen vazen met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2 Grote Imari dekselvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee prachtige grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden op deksel. Eerste helft 20e eeuw. Met bloempotten, goud en florale decors. Afmeting: 50 x 25 cm ø. In goede staat.

Droste Cacao voorraadpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Droste Cacao voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

6x A'dams bont kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes maal 18e eeuws Amsterdams bont porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén schotel haarlijn in bodem. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Frans keramiek
Resultaat: 250 EUR

Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuren in boot decor. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In goede staat.

Servies, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Mooi vroeg 19e eeuws servies met goudrand. Goud in goede staat. Bestaande uit: Koffiepot, twee dekselschalen, drie grote ovale schalen, twee bonbonnieres, twee dekselpotten, natfruitschaal + onderscha...

Collier en armband van bloedkoraal
Resultaat: 245 EUR

Collier en armband van bloedkoralen. Verlopend collier, 6-9 mm, voorzien van geelgouden sluiting met bloedkoraal en een armband met bloedkoralen, ø8 mm, met geelgouden sluiting met bloedkoraal en veil...

Paar zilveren bonbonmandjes
Resultaat: 240 EUR

Paar zilveren bonbonmandjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model met zaagwerk en krullen. De grepen zijn gemaakt uit palmetten. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:u:1904 16x8,5x4,5cm. totaal ca 171 gra...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 240 EUR

Witgouden ring, 585/000, met een ovale rozet bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,75 crt. ca 4,3 gram ø51 voorzien van veer. In goede staat

Likeur keldertje, 1880
Resultaat: 240 EUR

Antiek Frans likeurkeldertje van notenhout met messing beslag, parelachtige sierstenen en porseleinen plaquette. Compleet met kristallen karaffen en zes kristallen glazen met goudrand. Circa 1880. Min...