Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 835/000, met een gezaagde bak en een steel met hamerslag en een opgewerkte bloem aan het uiteinde van de steel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist 1926-1961. 15 cm ca 31 gram...
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
Collier van parel en bloedkoraal, ø6 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal.ø 13,5mm. lengte 42 cm.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn voorzien van zilveren deksel met floraal decor. De houder is voorzien van een...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.