Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Vier oude Perzische kleden (kameelzak). Afmeting: 40 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse gravures. Eén maal Hugo de Groot, Zig bereidende tot de vlugt uit de Loevensteinsche gevangenis in 't jaar 1621. Door Isaad Tirion. Goed. Eén maal Admirality Office Dockyard Storehouse...
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Zes maal Perzisch. Onder andere: Kussens, kameelzak, kleed. In diverse kleuren. Afmeting: 40 - 95 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén groot, 210 x 106 cm met floraal abstract. Iets versleten. Eén klein, 70 x 96 cm in de kleuren roodbruin, floraal. Goed. In redelijk/goede staat.
W. Moes. Circa 1900. Schepen op Zuiderzee. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 75 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
Lang collier van lapis lazuli kralen, ø 10 mm. lengte 90 cm. voorzien van verzilverde sluiting
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Slagring in het midden in een hoge zetting bezet met een markiesgeslepen diamant, 6x4mm. Aan weerskanten zitten in de band een rij met 8 trapezium geslepen dia...
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rond model met bewerkte randen op het deksel en graveerwerk aan de achterzijde. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven jl.: G:1841 ø 5,5x1,5mm. Middenin ie...
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Engelse Wedgwood of Etruria stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 30 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,8 x 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.
Vier werken van J. de Groot. Huisje bij nacht. Ezel. Mexicaan. Dorpje met figuur. Aquarellen op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Albertus Hulshoff Pol, 1944. 1883 - 1957. Overspoelde weilanden met boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Lot met diverse sieraden, o.a. een grote fraaie Art Deco broche, Ermani Bulatti, ( 18x7cm) messing met strasstenen, zilveren speld met markasiet, 3 zilveren hangers en 2 double hangers.
Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long bordjes. Twee borden randglazuurschades. Twee borden haarlijnen. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.
Oude ronde Empire-stijl spiegel. 20e Eeuw. Met bolle spiegel. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.
G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...
Lang zilveren collier, 925/000, met parels en een bol met steentjes. lengte 88 cm, ca 40,9 gram. Gerhodineerd. Nieuw
Zilveren lepel en klontjestang, 835/000. Een compotelepel met lofje, MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: E:1914 en een klontjestang, gezaagd model met biedermeier bewerking MT.: onduidelijk jl.:...
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...
Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtsnijwerk. Eén kerfsnede presenteerblad. Eén kerfsnede tabaksdoos. Eén kerfsnede mangelplank Arnhem. Eén speculaasplank, stier/haan. Eén zoutvat. Afmeting: 17 - 50 cm. In goede sta...
Brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57 In zeer goede staat