Beschilderde houten Neuchatel-stijl console wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op bel. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok met ijsvogel decor in de winter. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog-wandklok met plated bewerkte omranding en rosetten. Oeil du Boeuf. Louis Philippe. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 49 x 14 cm. In goede staat.
Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met florale zweepslag decor. Circa 1915. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum aanduiding. Circa 1800. Poppen missen. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Franse marmeren pendule met compositie metaal. Circa 1870. Marmer gaaf. Klok gerestaureerd. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 53 x 18 cm. In g...
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Franse antieke wit marmeren Louis Seize-stijl pendulestel met bronzen ornamenten. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. St. Marti Freres. Afmeting: 29 - 42 cm. In g...
Bronzen klok op zwart marmeren basement. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Batterij-functie, skelet uurwerk. Afmeting: 43 x 42 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Oudere wormbeval. Afmeting: 135 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.
Antieke Franse kolompendule met getorste zuilen. Circa 1860. Beschadigd, incompleet. Afmeting: 49 cm. In matige staat.
Antieke Franse reiswekker. R + C made in Paris. Circa 1900. Eén chip geslepen glas. Emaille wijzerplaat goed. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulding. Circa 1860. Louis Philippe met albast. Jager met konijn. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Met houten basement. Afmet...
Eikenhouten staande Dufa klok met slagwerk op acht gongstaven, halfuur-slag, weekloper. Circa 1920. Afmeting: 194 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Antieke Franse palissanderhouten tafelklok met florale intarsia. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 22,5 cm. In zéér goede staat.
Oude duivenklok, vier aluminium Art Deco bureauklokjes en één bureauklok. Functies niet getest. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met florale decors. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.