36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Houten neuchatel-stijl console wandklok 3631
Houten neuchatel-stijl console wandklok
Startprijs 110 EUR
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok 3676
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok
Startprijs 110 EUR
Duitse Lenzkirch tafelklok 3558
Duitse Lenzkirch tafelklok
Startprijs 120 EUR
Frans ossenoog, ca. 1870 3581
Frans ossenoog, ca. 1870
Startprijs 120 EUR
Nautische messing klok 3551
Nautische messing klok
Startprijs 130 EUR
Jugensdstil vrijslinger, 1915 3639
Jugensdstil vrijslinger, 1915
Startprijs 140 EUR
Friese staartklok 3650
Friese staartklok
Startprijs 140 EUR
Franse pendule, 1870 3680
Franse pendule, 1870
Startprijs 140 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3715
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Frans wit marmeren pendulestel 3531
Frans wit marmeren pendulestel
Startprijs 150 EUR
Bronzen klok op marmeren basement 3536
Bronzen klok op marmeren basement
Startprijs 150 EUR
Frans beelden klokkenstel, 1870 3539
Frans beelden klokkenstel, 1870
Startprijs 150 EUR
Grote Junghans regulateur 3567
Grote Junghans regulateur
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise klok 3573
Franse comtoise klok
Startprijs 150 EUR
Franse kolompendule 3648
Franse kolompendule
Startprijs 150 EUR
Franse reiswekker, 1900 3663
Franse reiswekker, 1900
Startprijs 150 EUR
Franse pendule + houten basement 3671
Franse pendule + houten basement
Startprijs 150 EUR
Dufa staande klok, 1920 3672
Dufa staande klok, 1920
Startprijs 150 EUR
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920. 3711
Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startprijs 150 EUR
Tafelklok met intarsia 3543
Tafelklok met intarsia
Startprijs 160 EUR
Diverse klokken 3575
Diverse klokken
Startprijs 175 EUR
Franse portaalklok 3583
Franse portaalklok
Startprijs 175 EUR
Vuurvergulde pendule onder stolp 3514
Vuurvergulde pendule onder stolp
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok, ca. 1800 3526
Friese staartklok, ca. 1800
Startprijs 200 EUR