Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 20 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Regulateur, eiken.
Startprijs 25 EUR

Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 25 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.

Bim Bam regulateur, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Amerikaanse regulateur
Startprijs 40 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten regulateur met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1910. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.

Jugendstil tafelklok met muziek
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Gustav Becker vrijslinger, 1915
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenklokje, ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Oude Engelse schoolklok
Startprijs 50 EUR

Oude Engelse schoolklok met originele beschildering. Slagwerk op gong. Afmeting: 13 x 39 cm ø. In goede staat.

Balloon tafelklok, ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Startprijs 50 EUR

Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.

Schilderijklok, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.

3 Antieke klokken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...

Vrijslinger, Jugendstil 1915
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 93 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Oude stoelklok
Startprijs 60 EUR

Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Duitse Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR

Duitse antieke notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met gegraveerde plated wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Rozenklokje, ca. 1880
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald rozenklokje met halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 20 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...

Regulateursklokje, ca 1870
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse geeboniseerde Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Genummerd vierkant uurwerk. Mogelijk Lenzkirch. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Wortelnoten Warmink tafelklok
Startprijs 70 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met messing. Zonder slagwerk.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Duitse Schwarzwald klok
Startprijs 70 EUR

Oude Duitse Schwarzwald klok. Schwarzwalder Uhrenverkäufer op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa 1900. Halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 44 cm. In zeer goede staat.

Engels tafelklokje, ca, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.

Franse pendule onder stolp, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...

Marmeren pendule
Startprijs 75 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Startprijs 80 EUR

Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Tafelklokje
Startprijs 80 EUR

Antieke notenhouten tafelklok met getoogde wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 80 EUR

Antiek Amerikaans notenhouten Ansonia tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 48 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Franse regulateur met barometer
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Henry Deux regulateur met barometer en thermometer. Met volle zuilen en emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met porseleinen zuilen. Zogenaamde Bismarck Uhr. Circa 1870. Porselein beschadigd. Afmeting: 52 x 30 x 20 cm. In redelijke staat.

Regulateursklokje, ca. 1890
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. F.M.S. uurwerk. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang en halfuur-slag op bel. Circa 1820. Lepage aime a coney. Afmeting: 40 x 26 x 16 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelklok, ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Twee antieke tafelklokken met wekker. Circa 1900. Eén maal marmer met drie zuilen. Eén maal compositie metaal, man met bel. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

2x Schwarzwalder
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse Schwarzwald wandklokjes. Eén maal verguld latoenkoper. Eén maal schilderijklok, beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Pfeilkreuz wandklok
Startprijs 80 EUR

Duitse Pfeilkreuz wandklok in Franse stijl. Hout met beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse comtoise
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.

Klokje onder stolp
Startprijs 90 EUR

Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.

Noten tafelklokje, ca. 1890
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met messing beslag. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. La Glautriere A. Aigurande. Met vergulde feuille en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, ca. 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.

Franse pendule onder stolp
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...

Bureauklok in foudraal
Startprijs 100 EUR

Grote messing vergulde Imhof Swizz quarts bureauklok in foudraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Empire-stijl klok
Startprijs 100 EUR

Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G

Zuid Duitse portaalklok.
Startprijs 100 EUR

Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...

Houten neuchatel-stijl console wandklok
Startprijs 110 EUR

Beschilderde houten Neuchatel-stijl console wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op bel. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok
Startprijs 110 EUR

Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok met ijsvogel decor in de winter. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Duitse Lenzkirch tafelklok
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Frans ossenoog, ca. 1870
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse ossenoog-wandklok met plated bewerkte omranding en rosetten. Oeil du Boeuf. Louis Philippe. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 49 x 14 cm. In goede staat.

Nautische messing klok
Startprijs 130 EUR

Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.

Jugensdstil vrijslinger, 1915
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met florale zweepslag decor. Circa 1915. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 140 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum aanduiding. Circa 1800. Poppen missen. Afmeting: 127 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 140 EUR

Grote antieke 19e eeuwse Franse marmeren pendule met compositie metaal. Circa 1870. Marmer gaaf. Klok gerestaureerd. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 53 x 18 cm. In g...

Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Frans wit marmeren pendulestel
Startprijs 150 EUR

Franse antieke wit marmeren Louis Seize-stijl pendulestel met bronzen ornamenten. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. St. Marti Freres. Afmeting: 29 - 42 cm. In g...

Bronzen klok op marmeren basement
Startprijs 150 EUR

Bronzen klok op zwart marmeren basement. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Batterij-functie, skelet uurwerk. Afmeting: 43 x 42 x 20 cm. In goede staat.

Frans beelden klokkenstel, 1870
Startprijs 150 EUR

Antiek Frans beelden-klokkenstel met zwart marmer. Circa 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 45 - 57 cm. In redelijke staat.

Grote Junghans regulateur
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Oudere wormbeval. Afmeting: 135 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise klok
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.

Franse kolompendule
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse kolompendule met getorste zuilen. Circa 1860. Beschadigd, incompleet. Afmeting: 49 cm. In matige staat.

Franse reiswekker, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse reiswekker. R + C made in Paris. Circa 1900. Eén chip geslepen glas. Emaille wijzerplaat goed. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Franse pendule + houten basement
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse pendule met vergulding. Circa 1860. Louis Philippe met albast. Jager met konijn. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Met houten basement. Afmet...

Dufa staande klok, 1920
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten staande Dufa klok met slagwerk op acht gongstaven, halfuur-slag, weekloper. Circa 1920. Afmeting: 194 cm. In zeer goede staat.

Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...

Tafelklok met intarsia
Startprijs 160 EUR

Antieke Franse palissanderhouten tafelklok met florale intarsia. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 22,5 cm. In zéér goede staat.

Diverse klokken
Startprijs 175 EUR

Oude duivenklok, vier aluminium Art Deco bureauklokjes en één bureauklok. Functies niet getest. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Franse portaalklok
Startprijs 175 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met florale decors. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule onder stolp
Startprijs 200 EUR

Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...

Friese staartklok, ca. 1800
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Staand horloge, ca. 1930
Startprijs 200 EUR

Wortelnoten Hollands staand horloge met Swiza achtdaags-uurwerk en wekker. Circa 1930. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Art Nouveau klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel met kandelaren. Circa 1915. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Regulateur, 2 gewichts
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.

Franse boulle pendule
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse boulle pendule, met boulle schildpad effect geschilderd. Uurwerk later. Afmeting: 39 cm. In matige staat.

Bronzen pendule
Startprijs 200 EUR

Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.

Frans pendule stel, ca. 1870
Startprijs 210 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Zuilenpendule met boulle
Startprijs 220 EUR

Antieke Franse boulle portaalklok met getorste zuilen en vergulde messing versieringen. Circa 1870. Louis Philippe. Met achtdaags-uurslag, halfuur-slag en veerslinger. Minimale restauraties. Afmeting:...

Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 240 EUR

Vuurvergulde antieke Franse pendule met biddende vrouw. Charles Pix. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Kruis weg. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Boulle pendule, Louis Philippe
Startprijs 240 EUR

Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...

Franse kolompendule, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en spiegels. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Tafelklok met brons
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag. Circa: 1880. Historisme. Achtdaags Frans uurwerk, met veerslinger en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 49 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Frans rood marmeren pendule stel, ca. 1870
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse rood marmeren pendule stel met vaas en vergulding. Chip hoek. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 34 x 17 cm. In goede staat.

Franse kolompendule
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten kolompendule, floraal ingelegd en met verguld brons sierwerk. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Staande klok (Duits)
Startprijs 300 EUR

Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Empire pendule
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde Franse Louis Seize Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eerste helft 19e eeuw. Marmer heel, uurwerk mogelijk niet origineel. Uurwerk functioneert goed, gav...

Engelse staande klok, ca. 1800
Startprijs 300 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...

Antieke Franse Sevres pendule onder stolp
Startprijs 320 EUR

Antieke Franse Sevres pendule onder stolp. Vrouw drinkt wijn bij druivenranken. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Deels verguld. Circa: 1840. Afmeting: 45 x 42 x 18 cm. In goede...

Friese staartklok
Startprijs 350 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 350 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Franse regulateur, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

Antieke 19e eeuwse vurenhouten Franse precisie regulateur met decentrale secondenwijzer. Het uurwerk is uitneembaar en heeft ook wandbevestiging. Slinger niet compatibel. Afmeting: 217 cm. In goede st...

Bronzen olifanten-pendule
Startprijs 400 EUR

Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.