Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kay Bojesen, houten design aapje
Startprijs 70 EUR

Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

8x Oosters antiek
Startprijs 70 EUR

Acht maal Oosters antiek. Eén bronzen dekselpotje met ibis. Zes plated bewerkte Perzische schalen, floraal. Twee Japanse antieke Geisha schoenen van hout en filigrain. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede s...

2x Emaille reclameborden
Startprijs 70 EUR

Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Perzische vazen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Chinese rode dekseldoos
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Koperen aker, 18e - 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.

14 Authenthieke bronzen
Startprijs 75 EUR

Veertien stuks authenthieke bronzen etc. Egyptische grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: Bazuin, symboliet, medaillon etc. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.

105 Mtr. bekledingstrips+nagels
Startprijs 75 EUR

105 Meter koperen sierlijsten (in doos) voor stoffering van banken en stoelen + koperen nagels (zak vol). Afmeting: 107 x 24 x 18 cm. In goede staat.

De Katholiek maandschrift, vele jaargangen
Startprijs 75 EUR

Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...

Bronzen wierookpot
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Arabische wandelstok
Startprijs 80 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Paraplubak in vorm van paraplu
Startprijs 80 EUR

Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 80 EUR

Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Terracotta tabakspijp
Startprijs 80 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspijp, voorstellende Heilige Jacob met tulband. Circa 1900. Stukje van emaille beschilderde neus af. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Thieme Becker Lexicon, compl. Duits
Startprijs 80 EUR

37-Delige Thieme Becker Lexicon en 6-delige Vollmer Kunstenaarslexicon. Afmeting: 35 x 47 x 35 cm. In goede staat.

60-er Jaren lamp
Startprijs 80 EUR

60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Hohner harmonica's (14x)
Startprijs 80 EUR

Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot voor-oorlogse brieven/kaarten
Startprijs 80 EUR

Groot lot interessante voor-oorlogse briefkaarten, brieven, div. veldpost etc. Met postzegels + lakstempels. Circa 1890 - 1945. Afmeting: circa 19 x 23 x 15 cm. In goede staat.

2x Oud Hollandse tinnen snotneuzen, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

3-Delig plated WMF koffieservies, 1880
Startprijs 80 EUR

Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Art Deco kerkkandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.

3x Toneelkijker, ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Drie antieke toneelkijkers. Circa 1900. Eén plated, Russisch gemerkt. Eén messing, plated met jachtvoorstelling. Eén messing/hout, Brevette D'invention et Dr. Perf. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staa...

12-Persoons plated bestek (in cassettte)
Startprijs 80 EUR

Twaalf-persoons plated bestek in cassette. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 40 x 29 cm. In goede staat.