Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Messing kraagkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Handbeschilderde ronde doos, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekseldoos met lezende man op deksel. Binnenrand stukjes af. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke roodkoperen kraantjeskan, 1800
Startprijs 100 EUR

Grote antieke roodkoperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Kavel divers koperwerk, 7x
Startprijs 100 EUR

Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...

Lot jacht-bestek etc.
Startprijs 100 EUR

Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Duitse tinnen kan
Startprijs 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Duitse tinnen pronk schenkkan met Duitse adelaar en Duits leeuwenwapen. Paar kleine deukjes. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Tinnen kruik (moffenkruik)
Startprijs 100 EUR

Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Arabische tassa
Startprijs 100 EUR

Interessante 18e - 19e eeuwse Arabische tassa met inschrift en spijkerschrift. Scheurtje in bovenblad. Afmeting: 16 x 21 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Fiorani accordeon
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.

Ring + Romaans Heilig kruis
Startprijs 100 EUR

8e - 10e Eeuwse ring + Romaans heilig kruis van koper. Oxydatie. Circa 1400. Afmeting: 2,5 - 4,5 cm. In goede staat.

Bronzen tafelbel, 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse bronzen tafelbel met haan. Circa 1890. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijnde lepeldoos. Circa 1900. Afmeting: 4 x 8 x 15 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje los erbij. Afmeting: 4 x 15,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje + pootje los erbij. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Parelmoer theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde theedoos. Eén stukje gerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: 7 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot partituren (28x)
Startprijs 100 EUR

Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.

2x Chinees gesneden figuren van been
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinese benen gesneden figuren. Keizer en keizerin. Afmeting: 17,5 - 18 cm. In goede staat.

Scheepskompas in blikken doos
Startprijs 100 EUR

Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Benen schedel
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

Chinees houten beeld, Waterbuffel
Startprijs 100 EUR

Groot antiek Chinees houtgestoken waterbuffel met twee Chinezen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Empire kaars-wandkandelaren. Brons, deels verguld. Napoleon Trois. Circa 1870. Afmeting: 17 x 20 x 22 cm. In goede staat.

6x diverse kerkelijke sjerpen
Startprijs 100 EUR

Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.

Rococo-stijl spiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat

Lot van 3 Chinese gordelknopen
Startprijs 110 EUR

Lot van drie oude Chinese of Japanse been gestoken gordelknopen, floraal en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.