Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met bodemmerk. Circa 1900. Gepoetst. Eén pootje gerepareerd. Afmeting: 20 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.
Vier maal Japans lakwerk. 20e Eeuw. Twee vaasjes, circa 1920. Eén visitekaartenhouder. Eén speld. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot van drie oude Chinese of Japanse been gestoken gordelknopen, floraal en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde antieke Duitse messing kaarskandelaren. Door Max Hartmann, Nr. 9112. Circa 1880. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Circa: 1870. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.
Grote 8-lichts messing neogotische kerkelijke wandkandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 37 ø cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...
19e Eeuwse beschilderde dekseldoos met lezende man op deksel. Binnenrand stukjes af. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws lakwerk dekseldoos met handgeschilderd portret van een oude man met baard en tulband. Mogelijk Russisch. Afmeting: 8,3 x 5,5 x 2 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Indonesisch kistje met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 21 x 14,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.