Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Kunsthars sierbol met vissen. Naar ontwerp van M.C. Esscher. Circa 1940. 21e Eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boekjes. Eén maal Judaica Flowers and vieuws of the holy land Jerusalem met lithografieën en gedroogde bloemen. Verlag A.L. Kattane Jerusalem Palestine. Eén maal Davids Psalmen door...
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors en leeuwen. Circa 1915. Afmeting: 77 x 50 cm ø. In goede staat.
Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Drie oude gesigneerde houten Chinese Kokeshi poppen. Handbeschilderd en gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...
Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein antiek tinnen moffenkruikje. Circa 1800. Licht bedeukt. Afmeting: 7,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil tafellamp met gekleurde glazen kap. Circa 1915. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Lot plated bestaand uit een bestek van Keltum model Hollands glad, diverse onderschotels WMF, trompetvaasjes en eierdopjes.
Vijf oude messing kaarskandelaren waarvan drie met wandbevestiging. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten stickbarometer voor de Duitse markt. Met bandintarsia en plated aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.
Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.
Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica stalamp. Historisme petroleumlamp met dubbele brander en compositie metalen monturen. Circa 1880. Glasoliereservoir kapot, verder in goede staat. Afmeting: 66 x 18 cm ø. In goede sta...
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...
Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...
Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.
Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Venetiaanse glazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 55 cm ø. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Antiek kopergeslagen wandspiegelkastje met Renaissance-stijl decor en wijnranken. Circa 1910. Afmeting: 35 x 65 cm. In goede staat.
Vier-delig Art Deco stel. Circa 1930. Eén zwart glazen tablet met drie maal servies Zell Germany, theekan + schenkkan + suikerschaal. Afmeting: 12 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee Roccoco-stijl bronzen electrische wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Acht maal Georg Nilsson Gero Tin. Eerste helft 20e eeuw. Gehamerd op bijpassend tafeltje. Amsterdamse school-stijl. Afmeting: 4,5 - 48,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans bronzen standaard met natuurstenen geluksbal. Circa 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil petroleumlamp met glazen pegels en gekleurde glazen stenen in kap. Circa 1915. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.