Zilveren kurkentrekker, 833/000 MT.: M.W.Warris, Sneek 1836-1853
Grote cassette gevuld met een uitgebreid 6 persoons silver-plated bestek, aangevuld met o.a. een spiegeleilepel, krukken, theelepels en een wildschaar. Verschillende modellen.
Lot zilver met een kinderbeker, 2 eierdoppen, servetband, schuiver, 5 lepels, 2 vorken en een schaaltje met emaille. diverse gehaltes. Enkele delen voorzien van gravures. Totaal ca 479 gram.
835/000 Zilveren Art Deco schaal. Ca. 15 cm. Op drie ronde platte pootjes. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno jl: X 1932. Ca. 123 gr. In goede staat.
Tien fruitmesjes met zilveren heft, 835/000, model Hollands glad. MT. D.Aubert, Den Haag, jl.: j:1993. 16 cm. In goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 835/000, met een gezaagde bak en een steel met hamerslag en een opgewerkte bloem aan het uiteinde van de steel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist 1926-1961. 15 cm ca 31 gram...
Zilveren bestek Haags lofje, 835/000. Met 6 dessertvorken en -lepels, 1 tafellepel met gravure, een aardappellepel en groentelepel en een compotelepel met gravure MT.: Gerritsen en van Kempen & J.M. v...
Zilveren bestek met 6 tafelvorken en 7 -lepels, 835/000, model Hollands Glad. MT.: wed. H.Grevink, Nijmegen, jl.: X:1857 en 1x MT.: H.E.Roelofs, Arnhem , jl.: V:1830. 21 cm. Totaal ca 705 gram. In go...
Zilveren bestek, 835/000, met filetrand, bestaand uit 3 tafellepels en 4 tafelvorken. MT.: Fa. Van Kempen en Zonen, Voorschoten jl.:G/H/I:1916/1917/1918. 21 cm. ca 430 gram.
Houten wandelstok met een fraai uitgewerkte greep, gemaakt uit zilver, 800/000, in de vorm van een hondenkop versierd met eikenblad. Hongarije na 1930. In goede staat.
Bijzondere fraaie zilveren doos, 925/000, met een dubbel scharnierend deksel met grepen versierd met blauw emaille. En voorzien van een verguld interieur. MT.: J.Tostrup, Olso. 21x96x6cm. ca 530 gram....
Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje, 6 persoons, bestaande uit zes tafelmessen, -vorken en -lepels, 6 dessertmessen, 4-vorken en 6 -lepels, 2 aardappels-, 2 saus- , 2 groentelepels en 2 vleesv...
Zilveren koektrommel, 833/000. Prachtig gecontourneerde koektrommel met accoladevorm op gecontourneerde voet. 15x12x8cm. MT.:Jacobus Vorst, Rotterdam, jl.:T:1853. In goede staat
Cassette met 12 zilveren theelepels, 835/000, bekroond met apostelen. 10,5 cm. totaal ca 125 gram.
Zilveren miniatuur glazenwasser, 835/000, met kar en ladder. 7x2x3cm. ca 24 gram. Voorzien van grootkeur. In goede staat.
Houten wandelstok met zilveren knop, ø 4 cm. versierd met een parelrand. 835/000. lengte 94 cm.
Lot met o.a. zilver met een zilveren beursje, pen, diverse zilveren colliers, broche en een plated taartschep.
Vier delen zilver met een beker met parelrand voorzien van gravure, een ovale servetband met gravure, een vingerdoekband met monogram en een lepel met wajangfiguur. Diverse gehaltes. totaal ca 118 gra...
Lot zilver met o.a. een sierkurk, een cakevork en een vaasje, gegraveerd. Verder diverse lepels, klontjestang en een notenkrabber. Diverse gehaltes.
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Art Deco, versierd met hamerslag en krul aan het uiteinde van de steel. 12 cm. ca 135 gram. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. In goede staat.
Fraaie zilveren eierlepel, 835/000, met gezaagde bak met krulpatroon en een steel met filetrand en versierd met fijn ruitvormig pointielleermotief. MT.: J.H.Eversbag & D. van Outvorst, Amsterdam jl.:...
Mooie zilveren dienblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd op 4 bolpoten MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam jl.: O:1848 25x31x3,5cm. ca 600 gram. In goede staat
Grote zilveren schaal, BWG, Djokja, rond model geplaatst op 3 bolpoten versierd met cannelures met floraal Djokja motief. ø28x11cm. ca 520 gram. In goede staat.
Antieke zilveren doos, rechthoekig gecontourneerd model met op het scharnierende deksel een gegraveerde voorstelling. de zijkanten zijn versierd met een floraal patroon met vogels en bloemen. Vermoede...
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...
Prachtige zilveren bokaal, 835/000, met deksel voorzien van Apollo. Bokaal op een rond gecontourneerde voet versierd met florale bewerkingen. De bokaal is voorzien van 4 uitgewerkte cartouchen met gra...
Prachtige zilveren schaal op voet, 835/000, Gecontourneerd ovaal model op voet in barokstijl. 33x22x14cm. ca 770 gram. In zeer goede staat
Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat
Zilveren strooibus, 830/000, gecontourneerd model op ronde voet met floraal patroon en een gezaagde strooier met rond rasterpatroon. ø8x19cm. ca 188 gram. Iets uit model.
Twee 835/000 zilveren klontentangen met filetranden. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1880. 9-10 cm. Ca. 42 gr. In goede staat.
800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.
Vier zilveren borrelglaasjes, 925/000, op ronde voet versierd met blauw/groen emaille. MT.: Mappin & Webb, Birmingham, jl.: i: 1908. ø3x8,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat.
Kleine kristallen tassa met zilveren voet, 8350/000. Kristallen schotel met aculadevormige rand bevestigd op een zilveren voet versierd met parelrand, gerestaureerd. ø 13x8cm. Minimale chips.
Lot zilver, 925/000, met een schenktuit met gegraveerde randen, Engels, en 4 ovale bonbonschaaltjes met filetrand. MT.: Siebel b.v. 's Gravenhage, jl.:x:1995. 6,5x5cm. totaal ca 90 gram. In goede staa...
Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat
Fraaie zilveren lekbak met onderschotel, 925/000, Ronde lekbak met grof getorste rand voorzien van een palmet. De bodem is versierd met een gaatjes in de vorm van een bloem. Op een ronde onderschotel ...
Zilveren mosterdpot, 925/000, rond model met oorgreep en deksel met duimgreep, MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.:m:1911. 6x4x4cm ca 21 gram. In goede staat
Vier delen zilver, 835/000, met een grote natfruitschep, biedermeierstijl met een voorstelling met schaatsende figuren. MT.: D. de Jong WZ, Groningen jl.: H:1917, 21cm, een sardineschepje, 9,5cm en tw...
835/000 Zilveren opengewerkte Maggi fleshouder met romantische voorstellingen. Circa 1940. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. 4 x 4 x 6 cm. Ca. 39 gr. In goede staat.
Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, 13x18cm, een hengselmandje uit filigrain, bedelketting met bedels, 3 bekertjes en een vogelstrooiertje, diverse gehaltes.
Bijbel met zilveren slot. Het oude testament (1896), met lederen kaft voorzien van een zilveren slot met bloembewerking. 835/000. MT.:vermoedelijk Arend Kiers, Meppel jl.: K:1819. Kaft wat beschadigd....
Zilveren portemonnee en beursje met zilveren beugel. Zilveren beursje, met rechthoekige beugel versierd met floraal bewerkte ranken en graveerwerk. Voorzien van zilveren gevlochten tas, 7x6cm en een l...
Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.
Broodmes met zilveren heft, 835/000, model Haags lofje. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.: O:1949. 31 cm. In redelijk goede staat
Bijzondere koloniale zilveren rijstlepel, Siam silver, met grote gladde bak en een steel gemaakt uit een drakenkop. 30x8cm. ca 138 gram. In goede staat.
Twee opdienlepels, een zilveren lepel met ovale bak en een medaillon in de steel, Deens, MT.: C.F.Heise 1918, 29cm, en een sleef met zilveren bak, BWG, met tuit en een vergulde binnenbak, voorzien van...
Lot zilver, 835/000, met een bonbonschep, bonbontang en een petitfourschep, allen met biedermeier motief. Totaal ca 49 gram. In goede staat
Zilveren kluwenmandje, 833/000, versierd met cannelures en zaagwerk, met hengsel met geribde rand. MT.: G.Peters, Rotteram, jl.: A:1835 9x7x8cm. Ca 41 gram. In goede staat.