17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.
Aparte 19e eeuwse Engelse koloniale teakhouten (naaikast) op theekist? Hoge poot, 4-spant, klauwpoten, slot gesigneerd. Afmeting: 82 x 46 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 45 cm. In goede staat.
Antieke vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Afmeting: 70 x 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse facet geslepen spiegel met bronskleurige Barok lijst. Afmeting: 87 x 105 cm. In goede staat.
Notenhouten stijl meubel vitrinekast met gebogen glas, spiegel en verlichting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 90 x 35 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in goede staat. Circa: 1860. Afmeting: 101 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met intarsia en messing scharnieren. Circa 1800. Antiek slot + sleutel. Afmeting: 112 x 80 x 95 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten secretaire met spiegelrugwand en leuk binnenleven. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten meidenkast met schappen. Minimale fineerschade. Circa: 1860. Afmeting: 158 x 113 x 45 cm. In goede staat.
Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten schildersezel in Rococco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 169 cm. In goede staat.
Vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Zijn stukjes af. Afmeting: 100 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met etage, voorzien bandintarsia en messing hekje. Afmeting: 75 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrinekast + spiegelwand. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten voltair + voetenbankje met goede creme-kleurige stoffering en rozensnijwerk. Afmeting: 118 x 70 x 80 cm en 22 x 47 x 29 cm. In goede staat.
Wortelnoten Hollandse Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...
18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Hollandse mahoniehouten geeboniseerde stoelen. Louis Philippe. Met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 97 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten drie-delige archiefkast met twaalf lades en messing handgrepen. Circa 1920. Afmeting: 133 x 138 x 61 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten gebogen Barok secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 90 x 53 cm. In goede staat.