Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
Handbeschilderde houten Rietveld-stijl stoel met Mondriaan beschildering. Geheel van hout en handbeschilderd. Afmeting: 87 x 84 x 66 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
Antieke Duitse eikenhouten Barok één deurs-spindekast met bolpoten en smeedijzeren beslag. Circa 1800. Afmeting: 188 x 130 x 59 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Prachtige notenhouten tafel met intarsia op blad en in 3-spant poot. Circa: 1850. Duitsland. Centraal in blad een dansend boeren paar. Diverse houtsoorten. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In zeer goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...
19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten 18e eeuwse Barok-stijl secretaire met glasopstand, klauwpoten, messing beslag en lades. Circa 1900. In binnenleven onder gedeelte 18e eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 210 x ...
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met diverse lades en achterklep, met ebbenhout belijmd. Twee-delig, op ballustervormige poten. Afmeting: 156 x 104 x 58 cm. In goede originele staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.