Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duits Barok naaimeubel, 1815 4001
Duits Barok naaimeubel, 1815

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Hollandse Barok porseleinkast 4010
Hollandse Barok porseleinkast

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2-Delige winkelkast, ca. 1915 4056
2-Delige winkelkast, ca. 1915

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Empire boekenkast 4007
Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3-Delige Empire boekenkast 4008
3-Delige Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Eikenhouten empire kabinet 1820 4022
Eikenhouten empire kabinet 1820

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee-delige Wernicke boekenkast 4087
Twee-delige Wernicke boekenkast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kist met messing beslag 4038
Kist met messing beslag

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Vergulde tafel met marmeren blad 4025
Vergulde tafel met marmeren blad

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse vitrinekast 4034
Engelse vitrinekast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Jugendstil tafel 4174
Jugendstil tafel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4280
Vergulde spiegel, 19e eeuw.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Pastoorskast, Noten 4073
Pastoorskast, Noten

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Duitse eiken 2-deurs kast 4031
Duitse eiken 2-deurs kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Halve maantafel (kersen), 1800 4046
Halve maantafel (kersen), 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse barok vitrine opzetkast 4208
Duitse barok vitrine opzetkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurskast Bückeburg 4203
Eiken tweedeurskast Bückeburg

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel, ca. 1900 4078
Jugendstil spiegel, ca. 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Japanse lakwerk tiltoptafel 4159
Japanse lakwerk tiltoptafel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wit gebogen vitrinekastje 4223
Wit gebogen vitrinekastje

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Penantkast, 19e eeuw 4006
Penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Secretaire met snijwerk op klauwpoten 4037
Secretaire met snijwerk op klauwpoten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet, eiken 4044
Louis Seize kabinet, eiken

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Barok miniatuurkast, 18e eeuw 4058
Barok miniatuurkast, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Boeken-vitrinekast, 1890 4113
Boeken-vitrinekast, 1890

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Empire kabinet 4148
Eiken Empire kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Halfmaan rolluik kastje 4193
Halfmaan rolluik kastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken kabinet, 18e eeuw 4206
Eiken kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Damesbureau + stoel, 1860 4207
Damesbureau + stoel, 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote spiegel met console, mahonie. 4281
Grote spiegel met console, mahonie.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Verstelbare tafel 4026
Verstelbare tafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse verstelbare tafel 4027
Engelse verstelbare tafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spiegel met console, Gründerzeit 4083
Spiegel met console, Gründerzeit

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kamferkist 4090
Chinese kamferkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chiffoniere, mahonie. 4275
Chiffoniere, mahonie.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4282
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Boulle plantenbaktafel 4069
Boulle plantenbaktafel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Empire tafel, mahonie 4095
Empire tafel, mahonie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duits vitrinekastje, 1920 4109
Duits vitrinekastje, 1920

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6x Renaissance-stijl stoelen 4155
6x Renaissance-stijl stoelen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kersen commode 4248
Kersen commode

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Eiken kastje met snijwerk, Renaissance 4029
Eiken kastje met snijwerk, Renaissance

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eikenhouten kist, 18e eeuw 4171
Eikenhouten kist, 18e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880. 4277
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880.

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Louis Seize eiken kabinet 4045
Louis Seize eiken kabinet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mechelse eetkamerset 4060
Mechelse eetkamerset

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten kabinet/archiefkast 4061
Eikenhouten kabinet/archiefkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie uittrek tafel, 19e eeuw 4072
Mahonie uittrek tafel, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Secretaire met opzet 4081
Secretaire met opzet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frans' Henri Deux buffet 4085
Frans' Henri Deux buffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groenlose kussenkast 4126
Groenlose kussenkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jugendstil wandkast 4140
Jugendstil wandkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schrijftafel met lederen blad 4146
Schrijftafel met lederen blad

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4235
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Archiefkast met jalouzie roldeur 4107
Archiefkast met jalouzie roldeur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw 4243
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Duitse wortelnoten naaitafel 4247
Duitse wortelnoten naaitafel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Naaitafel met lyra, 19e eeuw 4253
Naaitafel met lyra, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wortelnoten halve-maankast met intarsia 4043
Wortelnoten halve-maankast met intarsia

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Ovale bijzettafel 4021
Ovale bijzettafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4190
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4075
Chinese hocker

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl 4100
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote eiken eettafel 4154
Grote eiken eettafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Dames schrijfbureau, ca. 1880 4163
Dames schrijfbureau, ca. 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse Renaissance stoel 4036
17e-18e Eeuwse Renaissance stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Antieke mahoniehouten stoelen 4052
4 Antieke mahoniehouten stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delige archiefkast 4057
3-Delige archiefkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse Barok secretaire 4076
Hollandse Barok secretaire

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mechelse eethoek (tafel + 4 stoelen) 4088
Mechelse eethoek (tafel + 4 stoelen)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Thonet Fishel stoelen 4169
4x Thonet Fishel stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Cylinderbureau, mahonie 4180
Cylinderbureau, mahonie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gründer buffet 4260
Gründer buffet

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kabinet, Eiken (Drents model). 4263
Kabinet, Eiken (Drents model).

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke schouw 4283
Antieke schouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie hoekkastje 4099
Mahonie hoekkastje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4101
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw 4157
Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast 4276
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Halve maantafel, Mahonie 4096
Halve maantafel, Mahonie

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, circa 1880 4213
Vergulde spiegel, circa 1880

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Gestoken schilders ezel 4079
Gestoken schilders ezel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad 4250
2x Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Moderne vitrinekast 4066
Moderne vitrinekast

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast, ca. 1800 4120
Engelse hoekkast, ca. 1800

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4124
Engelse secretaire

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Mahoniehouten meidenkast 4254
Mahoniehouten meidenkast

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Mahoniehouten penantkast, circa 1860. 4269
Mahoniehouten penantkast, circa 1860.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 19e eeuw 4062
Antieke spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Spiegel, vergulde lijst 4214
Spiegel, vergulde lijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse naaikast op theekist? 4089
Engelse naaikast op theekist?

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gründerzeit penantkast 4112
Gründerzeit penantkast

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Willem III spinnekoptafel 4053
Willem III spinnekoptafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pastoorskast, Noten 4082
Pastoorskast, Noten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Naaitafeltje 4106
Naaitafeltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl 4117
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl

Resultaat:

100 EUR