Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide. 1037
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk 1007
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Litho John Lennon, Bed Peace 1024
Litho John Lennon, Bed Peace

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Hooikade Den Haag 1067
Cor Noltee, Hooikade Den Haag

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur 1054
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met aap 1193
Ongesigneerd, Interieur met aap

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A. Karssen, Hollandse ijspret 1062
A. Karssen, Hollandse ijspret

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot 1098
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt 1051
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

730 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind 1116
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1020
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstract figuratief 1016
Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap 1059
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar 1022
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar 1191
Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Traub, Firenze 1920 1039
Traub, Firenze 1920

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
E. Koster, Hollands stadsgezicht 1475
E. Koster, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Coming sheep 1043
C. Verschuur, Coming sheep

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Evert Moll, Havengezicht met boten 1070
Evert Moll, Havengezicht met boten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee stillevens op metaal geschilderd 1422
Twee stillevens op metaal geschilderd

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden 1082
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen 1017
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen

Resultaat:

355 EUR

Verkocht
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel 1058
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap 1075
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand 1101
J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Aquarel Hengelo, Jugendstil 1249
Aquarel Hengelo, Jugendstil

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij 1268
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard 1462
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster 1014
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl 1026
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen 1060
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand 1173
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Abstracte compositie 1220
A. Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Paardenstal met figuren 1314
Onduid. gesig., Paardenstal met figuren

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren  1303
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?) 1074
Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels 1155
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren 1189
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap 1245
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit 1254
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Keith Haring, Lucky Strike 1277
Keith Haring, Lucky Strike

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot van 40 antieke etsen 1025
Lot van 40 antieke etsen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie 1102
Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien 1206
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900 1179
P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen. 1226
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen.

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
G.J. van Os, Herder met vee bij drenkplaats 1047
G.J. van Os, Herder met vee bij drenkplaats

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind 1064
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht 1071
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Rabbers, Twentse boerderij 1086
E. Rabbers, Twentse boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
G. Krol, Herfstmorgen 1925 1087
G. Krol, Herfstmorgen 1925

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x Minituur schilderij 1122
4x Minituur schilderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc. 1138
A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e Eeuws herenportret 1162
17e Eeuws herenportret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1172
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen 1241
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Nanninga, Winterlandschap 1177
J. Nanninga, Winterlandschap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spettervrouw 1279
Anton Heyboer, Spettervrouw

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
De Kat, Vrouwelijk naakt 1434
De Kat, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan 1484
Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Familiewapen 19e eeuw 1338
Familiewapen 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Russische school, Landschap bij maanlicht 1076
Russische school, Landschap bij maanlicht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Huizen langs vaart 1139
Aris Knikker, Huizen langs vaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Gravures, Geschiedenis hoepelrok 1337
4x Gravures, Geschiedenis hoepelrok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen 1400
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Monogram R.O., Portret rabijn 1359
Monogram R.O., Portret rabijn

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Kees van Loon, Landschap met ruiter 1103
Kees van Loon, Landschap met ruiter

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien 1110
Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Achterglas-schildering, ca. 1915 1240
Achterglas-schildering, ca. 1915

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Dievenbach, Boerin bij het koken 1270
H. Dievenbach, Boerin bij het koken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe 1296
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zwicka Kuzmowicz, Joodse rabijn 1360
Zwicka Kuzmowicz, Joodse rabijn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen 1381
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Van der Neer, Portret van rabijn 1465
Van der Neer, Portret van rabijn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste 1310
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919 1125
G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. 1123
Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Ongesign., Bosgezicht met ruiters te paard 1316
Ongesign., Bosgezicht met ruiters te paard

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Erotische danseres 1455
Anton Heyboer, Erotische danseres

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht 1148
E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos 1235
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Onduid. gesign.,  mogelijk Joël Thézard 1150
Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's 1236
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1340
E.F. v.d. Burg, Dansend paar

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Latour, Vrouwelijk naakt 1435
Latour, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. Cabali, Platbodems op zee met figuren 1443
A. Cabali, Platbodems op zee met figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1456
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gesign. J.W. Gruyter, Hollands havengezicht 1421
Gesign. J.W. Gruyter, Hollands havengezicht

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen 1124
G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven 1329
F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt 1454
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gé Nijhuis, Strandgezicht met boten en figuren 1100
Gé Nijhuis, Strandgezicht met boten en figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster 1171
Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Jac. Schmuzer,  Gravure 1180
2x Jac. Schmuzer, Gravure

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Kersen 1187
C. Cornelisz, Kersen

Resultaat:

100 EUR