Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1526
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Startprijs 20 EUR
Victor W. Stroud, Jockeys te paard 1527
Victor W. Stroud, Jockeys te paard
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1528
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1530
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 20 EUR
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1531
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 20 EUR
Johan Pootjes, Stilleven met beelden 1521
Johan Pootjes, Stilleven met beelden
Startprijs 25 EUR
Cesc, Spaanse school, Personages 1525
Cesc, Spaanse school, Personages
Startprijs 25 EUR
S. Ribberink, Naïve voorstelling 1394
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 30 EUR
2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen. 1507
2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen.
Startprijs 30 EUR
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1508
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, 2x bloemstilleven 1511
Ongesigneerd, 2x bloemstilleven
Startprijs 30 EUR
Pendant, Arabische figuren 1512
Pendant, Arabische figuren
Startprijs 30 EUR
Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames 1515
Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames
Startprijs 30 EUR
Onduid. gesig., Italiaanse jongen 1325
Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1345
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 40 EUR
F. Stock, Bos met beek 1364
F. Stock, Bos met beek
Startprijs 40 EUR
Gouache op zijde, Bloemen 1365
Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 40 EUR
Henk Schaer, Stilleven 1370
Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 40 EUR
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit 1376
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 40 EUR
Antiquarische prent Lonneker 1385
Antiquarische prent Lonneker
Startprijs 40 EUR
Ongesig., Figuren aan het bidden 1398
Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 40 EUR
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret 1414
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Spelende poes 1415
Ongesigneerd, Spelende poes
Startprijs 40 EUR
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'. 1467
2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 40 EUR
Map met 4 kunstwerken + 1 foto 1509
Map met 4 kunstwerken + 1 foto
Startprijs 40 EUR
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1514
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 40 EUR
Rien Visser, Portret lezende man 1516
Rien Visser, Portret lezende man
Startprijs 40 EUR
Kees Broerse, Buurserzand 1517
Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 40 EUR
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap 1518
W.H. Unger, Duits bergachtig landschap
Startprijs 40 EUR
S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij 1522
S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij
Startprijs 40 EUR
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur 1506
Joh. B. Hooghove, Kerk interieur
Startprijs 45 EUR
Gerard van Keulen, Joodse gravure 1208
Gerard van Keulen, Joodse gravure
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot 1290
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1294
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina 1341
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 50 EUR
Franse karikatur,  Nero op trap met bananenschil 1342
Franse karikatur, Nero op trap met bananenschil
Startprijs 50 EUR
2x Duitse werken. Riviergezicht + Onduid. gesig. Tiroler berglandschap 1348
2x Duitse werken. Riviergezicht + Onduid. gesig. Tiroler berglandschap
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Wilde bloemen 1350
Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Bosgezicht met tenten  1375
Onduid. gesig., Bosgezicht met tenten
Startprijs 50 EUR
Ton Anconé, Herenportret 1384
Ton Anconé, Herenportret
Startprijs 50 EUR
Lot Chinese kunstwerken 1388
Lot Chinese kunstwerken
Startprijs 50 EUR
Piet Snel, Maanvissen 1402
Piet Snel, Maanvissen
Startprijs 50 EUR
3x Religieuze steendrukken  1407
3x Religieuze steendrukken
Startprijs 50 EUR
L. Deder, 2x Antieke gravures 1408
L. Deder, 2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
P. van Noort, Boerenhuisje 1411
P. van Noort, Boerenhuisje
Startprijs 50 EUR
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens 1425
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
J. de Groot (2x), Ets + tekening 1427
J. de Groot (2x), Ets + tekening
Startprijs 50 EUR
3x Duitse werken 1438
3x Duitse werken
Startprijs 50 EUR
4x Duitse werken 1439
4x Duitse werken
Startprijs 50 EUR
2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera 1441
2x Duitse werken, Karl Larsen + Margrit Spreckelsera
Startprijs 50 EUR
Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto 1447
Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto
Startprijs 50 EUR
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1452
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Startprijs 50 EUR
A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen 1495
A. Vické Deckers ?, Stilleven met vissen
Startprijs 50 EUR
L. Haverkamp, Dame in 30-er jaren couture 1498
L. Haverkamp, Dame in 30-er jaren couture
Startprijs 50 EUR
J. Klein, Hollandse dorpstraat 1499
J. Klein, Hollandse dorpstraat
Startprijs 50 EUR
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren 1502
Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR
H.F. ter Beek, Ophaalbrug 1504
H.F. ter Beek, Ophaalbrug
Startprijs 50 EUR
Ton Ancone, Landschap met hert 1505
Ton Ancone, Landschap met hert
Startprijs 50 EUR
Meinert Volkers, Kan met rozen 1114
Meinert Volkers, Kan met rozen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Damesportret 1135
Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 60 EUR
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen 1159
2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Startprijs 60 EUR
A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen 1161
A.H. Hoffmann, Boeren achterhof met vrouw en kinderen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen 1175
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988 1223
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988
Startprijs 60 EUR
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1234
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Startprijs 60 EUR
Icoon met messing  1281
Icoon met messing
Startprijs 60 EUR
Taylor, Jockeys in volle draf. 1291
Taylor, Jockeys in volle draf.
Startprijs 60 EUR
Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge  1300
Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge
Startprijs 60 EUR
Morland, Gravure 1313
Morland, Gravure
Startprijs 60 EUR
Ton Anconé, Landweg met boerin en koe 1324
Ton Anconé, Landweg met boerin en koe
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans 1327
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans
Startprijs 60 EUR
Piet Wiegman, Moeder met kind 1357
Piet Wiegman, Moeder met kind
Startprijs 60 EUR
Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen 1361
Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen
Startprijs 60 EUR
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1373
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Startprijs 60 EUR
J. van Oosten, Stilleven met appels 1377
J. van Oosten, Stilleven met appels
Startprijs 60 EUR
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten 1379
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten
Startprijs 60 EUR
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie 1393
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom 1396
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom
Startprijs 60 EUR
Ikoon, circa 1880 1397
Ikoon, circa 1880
Startprijs 60 EUR
J. de Groot (4x), 2x Ets + 2x tekening 1429
J. de Groot (4x), 2x Ets + 2x tekening
Startprijs 60 EUR
T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom 1444
T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 60 EUR
Meinert Volkers, Sakti 1963 1451
Meinert Volkers, Sakti 1963
Startprijs 60 EUR
Achter-glas schilderij, Vogel met bessen 1461
Achter-glas schilderij, Vogel met bessen
Startprijs 60 EUR
Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten 1468
Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startprijs 60 EUR
2x P.A. Nijgh, Etsen 1470
2x P.A. Nijgh, Etsen
Startprijs 60 EUR
John P. Clewe?, 2x Berglandschappen  1476
John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startprijs 60 EUR
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek 1481
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek
Startprijs 60 EUR
2x P.A. Nijgh, Vaas met violen + Vaas met asters 1482
2x P.A. Nijgh, Vaas met violen + Vaas met asters
Startprijs 60 EUR
2x Gravures, 17e - 18e eeuw 1483
2x Gravures, 17e - 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Frans Baaijens, Twents bosgezicht 1485
Frans Baaijens, Twents bosgezicht
Startprijs 60 EUR
P.A. Nijgh, 2x Twents landschap  1488
P.A. Nijgh, 2x Twents landschap
Startprijs 60 EUR
R. Visser, Korenschoven + Boer met stro. 1489
R. Visser, Korenschoven + Boer met stro.
Startprijs 60 EUR
P. Vosman, Heidegezicht met boerderij 1490
P. Vosman, Heidegezicht met boerderij
Startprijs 60 EUR
B. Kloppe, Vaas met bloemen en pompoen 1491
B. Kloppe, Vaas met bloemen en pompoen
Startprijs 60 EUR
C. Snoeierbos, Vrouw met robe 1503
C. Snoeierbos, Vrouw met robe
Startprijs 60 EUR
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1519
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR