Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.
Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.
Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.
Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat
Lotje zilver en plated bestaand uit een zilveren servetband met gravure, 2 vingerdoekringen en een vingerhoed en een plated kandelaar.
Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat
Zilveren lepel en klontjestang, 835/000. Een compotelepel met lofje, MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: E:1914 en een klontjestang, gezaagd model met biedermeier bewerking MT.: onduidelijk jl.:...
835/000 Zilveren rozenvaasje. ø Ca. 5 cm en ca. 11,5 cm hoog. Mr. W. Burger & Zn. - Haarlem. In goede staat.
Zilveren lepel, 835/000, met een lange getorste steel met dwarsstukje bekroond met een apostel. MT.: G.F. van Geelen, Schoonhoven ca 1870. 17 cm ca 22 gram. In goede staat
Lot bestaand uit 2 zilveren servetbanden, een klein bekertje, allen met gestanst floraal decor, een natfruitschep met zilveren heft en een plated bonbonschaaltje. Diverse zilvergehaltes.
Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat
Pijp met hout en een zilveren dop versierd met een figuur. 33x8cm.
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Visserveercouvert met zilveren heften, BWG, en stalen vork en schep. Het geheel is prachtig versierd, de heften zijn voorzien van krullen palmetten en floraal decor. De vork en de schep zijn voorzien ...
Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...
Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnewiel en een vrouw achter een spinnewiel. 3-6cm. totaal ca 40 gram. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een slee, een koets en een draaiorgel met molen aan de binnenkant. totaal ca 24 gram. 2,5-3,5cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat
Twee 835/000 zilveren sierkurken. Eén bol, één rond. ø 5 x 6 cm en 3 x 5,5 cm. Beiden met hamerslag. Zilverfabriek Voorschoten. Circa 1930. In goede staat.
Klein zilveren beursje, 800/000, versierd met roosjes en met een zilveren tasje. 6,5x7cm. ca 29 gram. In goede staat
Zilveren sauslepel, 835/000, met hartfilet. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: t:1878. ca 46 gram. 17 cm. In zeer goede staat.