Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden Franse gourmet Armband 29
Gouden Franse gourmet Armband

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden herenhorloge 601
Gouden herenhorloge

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers streekmodel 377
Gouden oorhangers streekmodel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden armband met bollen 12
Gouden armband met bollen

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge met sleutel. 605
Gouden zakhorloge met sleutel.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamanten 332
Gouden broche met diamanten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 502
Gouden zakhorloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Barnsteen hanger 386
Barnsteen hanger

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot met 4 ringen 362
Lot met 4 ringen

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Bauhaus Broche Hein Meyer 238
Bauhaus Broche Hein Meyer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Baume Mercier horloge 202
Baume Mercier horloge

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Zilveren armband met saffier 180
Zilveren armband met saffier

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bloedkoralen ketting 157
Bloedkoralen ketting

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden mutsenbellen 79
Gouden mutsenbellen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Gouden kuitgespen 11
2 Gouden kuitgespen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 5
Gouden horlogeketting

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren sieraden, 5x 983
Zilveren sieraden, 5x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamanten 978
Witgouden ring met diamanten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden setje, Broche & oorbellen 885
Gouden setje, Broche & oorbellen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Carneolen collier 831
Carneolen collier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Portre Montre zakhorloge 751
Antieke Portre Montre zakhorloge

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren collier met streekhanger 608
Zilveren collier met streekhanger

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot divers, horloges etc. 587
Lot divers, horloges etc.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilver vergulde armband met granaat 563
Zilver vergulde armband met granaat

Resultaat:

75 EUR