Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.
Zilveren viscouvert, 835/000, 5 persoons met mes en vork met een puntige steel met verlopende randbewerking. MT.: C.A.Hackenberg, Middelburg jl.:V:1930 ca 480 gram. lengte 18-22cm. In goede staat
Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Twee rinkelbanden uit jade, breedte 16,5mm ø578m en breedte 17,5mm ø58,5mm. Nieuw
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.