Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Stukken hars met insect insluitsel 2318
2 Stukken hars met insect insluitsel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 6227
2x Kantonese vazen

Resultaat:

300 EUR

Fries zilveren oorijzer 101
Fries zilveren oorijzer
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Mahonie Louis Seize schrijftafel 4061
Mahonie Louis Seize schrijftafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Barnsteen hanger 386
Barnsteen hanger

Resultaat:

70 EUR

3x oud snijwerk 2335
3x oud snijwerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw 6244
Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schrijfbureau, 1880 4078
Schrijfbureau, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 4 delig 118
Zilveren servies, 4 delig

Resultaat:

270 EUR

Messing borstelkistje 2352
Messing borstelkistje
Startprijs 30 EUR
Gouden ring met amethist 403
Gouden ring met amethist
Startprijs 125 EUR
Lot antiek Japans Satsuma keramiek 6261
Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Engelse poudreuse+tabouret 4095
Engelse poudreuse+tabouret

Resultaat:

80 EUR

Toneelkijker met parelmoer, 1900 2369
Toneelkijker met parelmoer, 1900
Startprijs 30 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts Fayence kaststel 6278
5-Delig Delfts Fayence kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren theeduim 420
Zilveren theeduim

Resultaat:

30 EUR

Inktstel (houtsnijwerk konijnen) 2386
Inktstel (houtsnijwerk konijnen)
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3x Delfts wit, 1900 6295
3x Delfts wit, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Weegschaal met gewichten 2399
Weegschaal met gewichten

Resultaat:

50 EUR

Witgouden ring met zwart diamant 135
Witgouden ring met zwart diamant
Startprijs 2.000 EUR
Model commode, kersen 4112
Model commode, kersen
Startprijs 125 EUR
Chinees bordje, 18e eeuw 6312
Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke koperen koffiekan, 1900 2416
Antieke koperen koffiekan, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6x Hollandse stoelen, 19e eeuw 4129
6x Hollandse stoelen, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR