Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw 6429
Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6446
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Damesbuste, S. Kinsburger 5034
Damesbuste, S. Kinsburger

Resultaat:

110 EUR

Poppenwagen, 1900 3012
Poppenwagen, 1900
Startprijs 30 EUR
Peter de Rijcke, Bevroren tranen 1341
Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Startprijs 100 EUR
B. Taning, Portret  jonge Rembrandt 1358
B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden ring aquamarijn 635
Gouden ring aquamarijn

Resultaat:

80 EUR

Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent 5051
Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent
Startprijs 60 EUR
Zilveren fruitschaal 269
Zilveren fruitschaal
Startprijs 200 EUR
4x Imari pijpvaasjes 6463
4x Imari pijpvaasjes
Startprijs 60 EUR
Terracotta, Torso van man 6476
Terracotta, Torso van man
Startprijs 150 EUR
Jade hanger, boedha 286
Jade hanger, boedha
Startprijs 80 EUR
Japans Imari figuur 6480
Japans Imari figuur
Startprijs 75 EUR
3 Imari borden, 19e eeuw 6493
3 Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen 1375
J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen

Resultaat:

60 EUR

Antieke staande eiken klok 3514
Antieke staande eiken klok
Startprijs 1.500 EUR
Witgouden ring met diamant 652
Witgouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Frans bronzen klokkenstel, 1880 3531
Frans bronzen klokkenstel, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Djokja zilveren schaal 669
Djokja zilveren schaal

Resultaat:

40 EUR

Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf 1392
Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop... 1409
Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop...

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen bodhisattva 5068
Bronzen bodhisattva

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude mysterieuse klok 3544
Oude mysterieuse klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Porseleinen broche in onedel montuur 686
Porseleinen broche in onedel montuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Antieke gravures 1426
5x Antieke gravures

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Hond 5085
Bronzen figuur, Hond

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse Louis Philippe pendule, 19e eeuw 3561
Franse Louis Philippe pendule, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Bloedkoralen collier 2x 703
Bloedkoralen collier 2x
Startprijs 200 EUR
Zilveren pijpcomfoor, 1853 720
Zilveren pijpcomfoor, 1853
Startprijs 160 EUR
Rosenthal dekseldoos 6527
Rosenthal dekseldoos
Startprijs 50 EUR
Chinese bronzen boeddha 5102
Chinese bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR
Zilveren ring monogram 737
Zilveren ring monogram
Startprijs 25 EUR
Antieke Friese staartklok 3578
Antieke Friese staartklok
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Italiaanse jongen 1443
Onduid. gesig., Italiaanse jongen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe sierborden 6544
2x Delfts blauwe sierborden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1460
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht

Resultaat:

125 EUR

Geslepen granaat collier 754
Geslepen granaat collier
Startprijs 60 EUR
3-Delige tafelset met zilver 771
3-Delige tafelset met zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Vuurvergulde kandelaren, 1840 2001
2x Vuurvergulde kandelaren, 1840

Resultaat:

600 EUR

Bronzen figuur, Vrouw met trommel 5119
Bronzen figuur, Vrouw met trommel
Startprijs 40 EUR
Naaikastje met been 2018
Naaikastje met been
Startprijs 800 EUR
Divers serviesgoed 6561
Divers serviesgoed
Startprijs 20 EUR
Vuurvergulde pendule 3595
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinees bord 6578
Chinees bord

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Oosterse bronzen figuren 5136
2x Oosterse bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen tafelstuk 6595
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 90 EUR
2x Empire kandelaar 2035
2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 788
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

65 EUR