Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Lot zilver en plated met diverse plated servetbanden, asbak, kannetje, amuselepel en pillendoos. Diverse reststukken zilver, o.a. theezeef, kruk en lepel.
Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Ring met rechthoekig gefacetteerde aquamarijn, 8,5x10,5mm. In een gladde zetkast met bewerkte zijstukken. ø58 ca 3,0 gram. In goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met tiffany zetting voorzien van een briljant geslepen diamant, 0.20 crt VSI TW, ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. Circa 1950. Naar Domerque. Jonge dame met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat
H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Broche met geschilderd porselein voorzien van onedel montuur. Voorstelling van een doedelzak spelende man en een vrouw met een geit. 7x5,5cm.
Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Twee bloedkoralen colliers met geelgouden sluitingen, 585/000. een collier met 3 rijen ronde kralen, 4 mm, bevestigd aan een sluiting met geschulpte rand in het midden bezet met een bloedkoraal in een...
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, 833/000, met rood koperen binnenbak, gecontourneerde rand met graveerwerk op een voet met aculadevormige rand. Geplaatst op een houten basement met houten bolpoten. MT.:C.J.Bru...
Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 800/000, met rechthoekige plaat met uitgeslepen monogram, 32x20mm. ø63 ca 23,2 gram . In goede staat.
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, olijfvormig, ca 8-17 mm. lengte 75 cm.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden fantasiehanger, 585/000, met 4 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,08 crt. Grootte 22x10mm ca 1,7 gram. In goede staat.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.