Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lindehouten snijstuk, 2 engelen 2303
Lindehouten snijstuk, 2 engelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw 45
Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Gouden armband met bollen 12
Gouden armband met bollen

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw 6388
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kapitale Familie Rose schotel, 18e eeuw 6231
Kapitale Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw 6093
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
3-Delig Familie Rose kaststel 6080
3-Delig Familie Rose kaststel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Kang Xi potje, 18e eeuw 6048
Kang Xi potje, 18e eeuw

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Chinees vaas, blauw 6043
Chinees vaas, blauw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees theepotje, 18e eeuw 6037
Chinees theepotje, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen bodhisattva 5068
Bronzen bodhisattva

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1135
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1133
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke landkaart Blaeu 1098
Antieke landkaart Blaeu

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
12 Zilveren vorkjes in cassette 944
12 Zilveren vorkjes in cassette

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 925
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge met sleutel. 605
Gouden zakhorloge met sleutel.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, Haags Lofje 438
Zilveren bestek, Haags Lofje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamanten 332
Gouden broche met diamanten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Terracotta serviesgoed 6710
3x Terracotta serviesgoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Chinese figuren van natuursteen 6685
2x Chinese figuren van natuursteen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6506
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
12x Chinees/Japans porselein 6397
12x Chinees/Japans porselein

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Chinese fruitschaal, 18e eeuw 6387
Chinese fruitschaal, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR