Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode, Louis Philippe 4258
Commode, Louis Philippe
Startprijs 70 EUR
Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe 4257
Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mahonie secretaire, ca. 1820 4256
Mahonie secretaire, ca. 1820

Resultaat:

100 EUR

Hollandse bonheur, mahonie 4255
Hollandse bonheur, mahonie
Startprijs 120 EUR
Louis Philippe 1-deurs vitrinekast 4254
Louis Philippe 1-deurs vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Hollandse Horrix bonheur, mahonie 4253
Hollandse Horrix bonheur, mahonie
Startprijs 160 EUR
Hollandse vitrinekast 4252
Hollandse vitrinekast
Startprijs 200 EUR
Empire kabinet, 18e eeuw 4251
Empire kabinet, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Barok kabinet, ca. 1770 4249
Barok kabinet, ca. 1770
Startprijs 450 EUR
Barok kabinet 4248
Barok kabinet
Startprijs 500 EUR
Hangkastje met rolluik deurtjes 4247
Hangkastje met rolluik deurtjes
Startprijs 55 EUR
Secretaire, ca. 1800 4246
Secretaire, ca. 1800
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Eikenhouten kistje 4243
Eikenhouten kistje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eikenhouten po-kastje 4242
Eikenhouten po-kastje

Resultaat:

50 EUR

Franse boekenkast 4241
Franse boekenkast
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Barok hangvitrine 4240
Barok hangvitrine

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast 4239
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast

Resultaat:

175 EUR

Antieke spiegel 4237
Antieke spiegel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Kersen Biedermeier bureau 4236
Kersen Biedermeier bureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelse penantkast, 19e eeuw 4235
Engelse penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Mahonie klapbuffet 4234
Mahonie klapbuffet
Startprijs 350 EUR
Hollandse empire boekenkast 4233
Hollandse empire boekenkast
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Klapbuffet 4229
Klapbuffet

Resultaat:

200 EUR

Eiken vitrinekast 19e eeuw 4226
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR