Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
Zilveren hanger/broche, 800/000, met ovale barnsteen. De hanger is aan de bovenzijde versierd met krullend draad. 48x27mm. ca 12,8 gram. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62
Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...
Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø ca 10 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting versierd met lijnbewerking. lengte 45 cm ca 7...
Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw
Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat