Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse vitrine-boekenkast 4244
Engelse vitrine-boekenkast

Resultaat:

275 EUR

Lot Chinees porselein (4x) 6393
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Zilveren vaasjes 922
3 Zilveren vaasjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Wortelnoten Louis Philippe tafel 4261
Wortelnoten Louis Philippe tafel

Resultaat:

50 EUR

Spaanse secretaire, Vurenhout 4278
Spaanse secretaire, Vurenhout
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Witgouden ring smaragd en diamant 935
Witgouden ring smaragd en diamant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Satsuma bloempot 6410
Satsuma bloempot

Resultaat:

70 EUR

Platinaring met diamant 939
Platinaring met diamant
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Oud/antiek Perzisch kleed, 197 x 128 cm. 4511
Oud/antiek Perzisch kleed, 197 x 128 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Spekstenen leeuw + jade figuur 6427
2x Spekstenen leeuw + jade figuur

Resultaat:

90 EUR

Bronzen danseres, Josef Lorenzl 5002
Bronzen danseres, Josef Lorenzl
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar 952
Zilveren kandelaar

Resultaat:

30 EUR

5x Porseleinen wapenschotels 6444
5x Porseleinen wapenschotels
Startprijs 60 EUR
Oude Oosterse bronzen boeddha 5019
Oude Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 170 EUR
Verkocht
3x Chinees Imari 6461
3x Chinees Imari

Resultaat:

40 EUR

Grote bronzen boeddha 5036
Grote bronzen boeddha
Startprijs 500 EUR
Ring aquamarijn 969
Ring aquamarijn
Startprijs 90 EUR
Bronzen figuur, Salvador Dali 5053
Bronzen figuur, Salvador Dali
Startprijs 190 EUR
Japanse vaas, 19e eeuw 6478
Japanse vaas, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Chinese Familie Verte plaquette 6495
Chinese Familie Verte plaquette
Startprijs 800 EUR
Bronzen dier, Haasje 5070
Bronzen dier, Haasje
Startprijs 75 EUR
3x Hollands aardewerk 6512
3x Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR
2x Kleine bronzen boeddha 5087
2x Kleine bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR
Meissen vaasje, 1980 6529
Meissen vaasje, 1980
Startprijs 60 EUR