Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kaasstolp met zilveren knop 69
Kaasstolp met zilveren knop
Startprijs 40 EUR
Boter- en kaasstolp met zilver 5523
Boter- en kaasstolp met zilver
Startprijs 110 EUR
2x Diecast U.S.A. modelauto/boot 3010
2x Diecast U.S.A. modelauto/boot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen 1408
C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen

Resultaat:

100 EUR

Jugendstil kinderservies, 1915 3008
Jugendstil kinderservies, 1915
Startprijs 30 EUR
4x Karaffen, divers 5514
4x Karaffen, divers
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Melkglazen boterpotjes 46
2 Melkglazen boterpotjes

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeer groot Perzisch tapijt 4519
Zeer groot Perzisch tapijt

Resultaat:

275 EUR

Gouden hanger met kleurstenen 36
Gouden hanger met kleurstenen
Startprijs 500 EUR
Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910 696
Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Delen Romeins glas 5505
3 Delen Romeins glas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden Collier 30
Gouden Collier

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 6605
2x Kantonese vazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuur+Indische olifant 5135
2x Bronzen figuur+Indische olifant

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek zilveren theebus 19
Antiek zilveren theebus

Resultaat:

190 EUR

B. Malaes, Landschap met wandelaar en sloot 1383
B. Malaes, Landschap met wandelaar en sloot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden horloge IWC 3
Gouden horloge IWC

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Duitse SS-band WO II 2764
Duitse SS-band WO II

Resultaat:

60 EUR

USA Militaire riem 2755
USA Militaire riem
Startprijs 30 EUR
2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw 2732
Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw 2730
Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Oosterse wapens, 5x 2723
Lot Oosterse wapens, 5x

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen kijker van tankgeschut 2705
Bronzen kijker van tankgeschut

Resultaat:

250 EUR