Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke schildpad visitekaarthouders 2442
2x Antieke schildpad visitekaarthouders
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2435
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

40 EUR

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw 6253
Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
2x Oude bronzen voorwerpen 2399
2x Oude bronzen voorwerpen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Staande lampen 2392
2x Staande lampen

Resultaat:

40 EUR

Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc. 2385
Oude 7-delige Chinese kalligrafeerset etc.
Startprijs 40 EUR
6x Makkums aardewerk 6217
6x Makkums aardewerk
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Twee antieke Chinese gemberpotten 6210
Twee antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oosterse bronzen boeddha 5117
Oosterse bronzen boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6-Kantige Chinese vaas 6203
6-Kantige Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Chines boeddha 5110
Chines boeddha
Startprijs 150 EUR
Chinese inktpot, 19e eeuw 2349
Chinese inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tinnen kastanjevaas, 1800 2342
Tinnen kastanjevaas, 1800

Resultaat:

40 EUR

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting) 2335
9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Startprijs 100 EUR
Beeld op marmeren voet 5081
Beeld op marmeren voet
Startprijs 50 EUR
Chinese wijsheer, 19e eeuw 5073
Chinese wijsheer, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek beeld, 1900 5066
Antiek beeld, 1900

Resultaat:

70 EUR

Schwarzwald wandkastje, 1900 2306
Schwarzwald wandkastje, 1900
Startprijs 60 EUR
3x Oude bontjas 2299
3x Oude bontjas
Startprijs 100 EUR
Antiek zilveren knipkoker, 18e eeuw 296
Antiek zilveren knipkoker, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR
Antieke bronzen hanglamp, 1920 2292
Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startprijs 100 EUR
Grote Chinees Kantonese schaal 6164
Grote Chinees Kantonese schaal
Startprijs 50 EUR
2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR