Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren miniatuur & rammelaar 646
Zilveren miniatuur & rammelaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Figuratieve compositie 1003
Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Resultaat:

2.500 EUR

Zilveren gelegenheidslepel 639
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Dameshorloges 943
2 Dameshorloges

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jugendstil schaal + dienblad 2192
Jugendstil schaal + dienblad

Resultaat:

10 EUR

Citrien collier met gouden sluiting 960
Citrien collier met gouden sluiting
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren armband met saffier 953
Zilveren armband met saffier

Resultaat:

60 EUR

Bruno Magli tas, Bologna Italia 2156
Bruno Magli tas, Bologna Italia
Startprijs 200 EUR
2x Tinnen kraankannen 2149
2x Tinnen kraankannen
Startprijs 60 EUR
Chinese zilveren spang 934
Chinese zilveren spang
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gouden oorhangers 603
Gouden oorhangers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kristallen koekschaal met zilver, 1880 596
Kristallen koekschaal met zilver, 1880

Resultaat:

50 EUR

Oosters Fayence schaal 6397
Oosters Fayence schaal
Startprijs 50 EUR
Zilveren suikerbak, 1846 589
Zilveren suikerbak, 1846
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Zilveren slavenband met zirconia 897
Zilveren slavenband met zirconia

Resultaat:

65 EUR

Zilveren breischede, 1845 890
Zilveren breischede, 1845
Startprijs 50 EUR
5-Delige tinnen set 2142
5-Delige tinnen set
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oorringen Christian Dior 883
Oorringen Christian Dior

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6368
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

40 EUR

Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw 6360
Grote Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Duitse bierpullen 6353
4x Duitse bierpullen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porsche horloge 553
Porsche horloge

Resultaat:

180 EUR

2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR