Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egytische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca 4...
Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Lot met 5 geelgouden bedels, 585/000, kleine modellen met een hartje, een kinderwagen, dolfijn, beer en een scapulier. 7-10 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden hanger, 800/000, met camee, portugal. Ovale hanger met getorste rand voorzien van een camee met vrouwenportret. 41x26mm. ca 4,3 gram. In goede staat
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor en scharnierend deksel. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.: F:1840. 12,5x7x2,5cm. ca 130 gram. In goede staat
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Statenbijbel met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Lot met een spinel, ovaal gefacetteerd, ca 1,18 ct en 3 tanzanieten, ovaal gefacetteerd, Totaal ca 1,82 ct
Kristallen schotel met aculade vormige rand en een sterslijpsel voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. MT.: A.A.G.Santfort, Zwolle jl.: d:1863. ø29x22cm. Enkele chips v...
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
Geelgouden broche, 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca...
Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.
Twee maal oud Amerikaans gietijzeren Diecast speelgoed. Bestaande uit: Raderboot, City of New York en een brandweerauto. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Collier van gekleurde zoetwaterparels en amethist met een handgemaakt zilveren hanger met een fossiel agaat, een peridot, amethist en granaat. lengte 80 cm. 8 cm. In goede staat
Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...
Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
Platina solitairhanger, 900/000, met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 10 mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.