Bijzonder zilveren suikertafel, 833/000, op 1 poot met 3 gekrulde voetjes. Met kantelbaar blad versierd met floraal decor. MT.: T.Reekers, Morkum, jl.:W:1881. 13x11x9cm. ca 142 gram. In goede staat
Acht maal Chinees porselein. 18e Eeuwse bordjes met vazen decor. Drie met enkele chips, rest goed. Afmeting: ø 16,4 cm.
Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met benen camee. ruitvormige hanger met afgeronde hoeken, versierd met filigrain. In het midden voorzien van een ovaal gesneden camee uit been. 30x45mm, inclusief oog. ca 8...
F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerk verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ø...
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Twee bijbels met gouden en zilveren slot. Bijbel met bewerkte omslag voorzien van opengewerkte zilveren sluiting, MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, 5x16x6cm, en een bijbel met bruin lederen omslag voorzien...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig model met filigrain en knoppen, enkelen ontbreken. Voorzien van baardje. lengte 42 mm. ca 1,8 gra. In redelijk goede staat.
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.
GEWA Ideale 1/4 viool in etui met strijkstok en neksteun. In goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel en spatelheft en parelrand. MT.: A & J.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1890. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...
Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen siervazen. Keizerlijk geel met draken en bloesems, craquele glazuur. Met bodemmerk en merktekens. Afmeting: 47 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten naaikist met deksel, vakverdeling en lade. Afmeting: 15 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met amalgaan kleurige florale decor en craquele glazuur. Afmeting: 8 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pijpvazen met gouden en roze draken inzetten, floraal, goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie kleinere gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...
Lot van 78 stuks handgesmede spijkers met getallen of letters. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.
Antiek inktstel met leeuw. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Antiek 19e eeuws messing drie-delig haardstel met twee vuurbokken. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Venetiaanse gondeliers versieringen in paardenvorm. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.