Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 50 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein 14x
Resultaat: 90 EUR

Veertien maal Japans porselein. 19e Eeuw. Onder andere: Kutani + Imari. Bestaande uit: 11x miniatuur, 2x pijpvaas, 1x knobbelvaas. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Nadruk Picasso, Teckel
Resultaat: 70 EUR

Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

Oude olielamp, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Kofferplatenspeler, 50-er Jaren
Startprijs 40 EUR

Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

H. Balman, Vissersboot en vissersvolk op strand
Startprijs 200 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Vissersboot en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Lot Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Bonbonschaal met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen presenteerschaal met waaiervormige rand voorzien van zilveren beugel met parelrand, 833/000. ø16x12cm. Diverse chips langs de rand verder in goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.

Monogram P.V.B., Portret Duitse heer
Resultaat: 55 EUR

Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met zes zilveren theelepels met puntbak en parelrand, 2 vleesvorken met zilveren heften, 2 ronde zilveren servetbanden met bewerkte randen en 2 bijpassende vingerdoekringen. Diverse gehalte...

Zilveren choker met citrien en zirconia
Startprijs 75 EUR

Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....

Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR

Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.

J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje
Startprijs 60 EUR

J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kopergeslagen wandschilderij
Resultaat: 25 EUR

Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990 Amsterdam. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.

Historisme kaarskandelaar
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom, 18e eeuw
Startprijs 160 EUR

Gedreven zilveren roomkom met afbeeldingen van vruchten met bladeren op ronde voet. Onduidelijke merken. Vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: H 7 x ø 11,5 cm. Gewicht: circa 107 gr. In goede staat.

Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw
Resultaat: 575 EUR

Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...

Zilveren collier met kruis
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier, 925/000, met kruis,800/000. Lang figarocollier met daaraan een groot zilveren crucifix, 10x6cm. Lengte 65 cm. ca 54,2 gram. In goede staat

W. Smits, Landschap met schapen
Resultaat: 120 EUR

W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bijbel 1716
Resultaat: 60 EUR

Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.