Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden choker met diamant 35
Gouden choker met diamant
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x Bronzen figuur+Indische olifant 5135
2x Bronzen figuur+Indische olifant

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel 715
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Tegeltableau, 48-pas 6172
Tegeltableau, 48-pas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren delen 722
Zilveren delen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delen Romeins glas 5505
3 Delen Romeins glas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot post/voetbalkaarten etc. 2904
Lot post/voetbalkaarten etc.

Resultaat:

210 EUR

Gouden ring met diamant 729
Gouden ring met diamant
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom 71
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

220 EUR

Gesign. glazen pijpvaas 5512
Gesign. glazen pijpvaas
Startprijs 350 EUR
S. Bonkers?, Dame met parasol bij dorp 1417
S. Bonkers?, Dame met parasol bij dorp
Startprijs 50 EUR
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt 1424
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Startprijs 25 EUR
Brede zilveren armband 758
Brede zilveren armband
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap 1431
Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap

Resultaat:

40 EUR

Zilveren strooier 765
Zilveren strooier
Startprijs 150 EUR
Gouden hanger met tijgeroog en onyx 78
Gouden hanger met tijgeroog en onyx
Startprijs 300 EUR
Zilveren miniatuur. 772
Zilveren miniatuur.
Startprijs 40 EUR
Tazza en bonbonniere met zilver 5548
Tazza en bonbonniere met zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Robijnen 85
2 Robijnen

Resultaat:

120 EUR

3x Oud/antiek kristal/glas 5555
3x Oud/antiek kristal/glas
Startprijs 30 EUR
Lot Leerdam glas 5562
Lot Leerdam glas
Startprijs 30 EUR
Frans Art Deco klokkenstel, 1930 3521
Frans Art Deco klokkenstel, 1930
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met diamant 779
Gouden ring met diamant
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Junghans regulateur, 1890 3528
Junghans regulateur, 1890

Resultaat:

80 EUR