Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Schwarzwalder barometer met etagiere. Circa 1900. Afmeting: 56 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Geelgouden oorschroeven, 585/000, met blauwe zoetwaterparel, ø 6 mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Collier van granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met gefacetteerde granaten, verlopend in grootte, 6-13 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting. Lengte 50 cm. voorzien va...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, beiden met rose randen en bewerking op de achterzijde. ø47 mm.
Antieke terracotta inktpot met compositie metalen deksel. Man met bierpul, tekst paragraaf II. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...
Antieke tafellamp met glas-in-lood kap. Compositie metaal, bronskleurig. Later geëlektrificeerd. Spanningsscheur in arm. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Ressellbell mahoniehouten grammofoon met intarsia. Met bakelieten platen. Circa 1915. Opdraaiveer defect. Afmeting: 120 x 50 x 51 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten schrijfkist met snijwerk aan de zijkanten, antiek slot + beslag. Afmeting: 31 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, met V-vorm en versierd met bladeren en een ovaal cabouchon geslepen turkoois in een geschulpte zetrand. MT.: Kenneth Begay, USA. 60x45 mm. ca 17,15 gram.
Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met drie zilveren ringen, met lapis lazuli, opaal en een blauwe glassteen. totaal ca 26,1 gram. In goede staat
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Bree zilveren armband, 835/000, met filigrain. Armband met brede zilveren schakels gemaakt een een filigrain motief, met een bakslot voorzien van veiligheid. Breedte 24 mm, lengte 19 cm. ca 34,2 gram....