Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met 4 diamanten 858
Gouden ring met 4 diamanten
Startprijs 240 EUR
Zilveren klontentang, 1836 865
Zilveren klontentang, 1836
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antieke Franse comtoise 3671
Antieke Franse comtoise

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp, 1900 2274
Antieke tafellamp, 1900

Resultaat:

90 EUR

Loddereinfles met zilver 872
Loddereinfles met zilver
Startprijs 50 EUR
Zilveren gevlochten armband en collier 128
Zilveren gevlochten armband en collier
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse schoolklok, 1900 3678
Duitse schoolklok, 1900

Resultaat:

40 EUR

Zilveren tennisarmband met lila zirconia's 135
Zilveren tennisarmband met lila zirconia's
Startprijs 60 EUR
Eiken kabinet, 19e eeuw 4032
Eiken kabinet, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Hollandse porseleinkast, 1770 4039
Hollandse porseleinkast, 1770
Startprijs 1.100 EUR
Gouden oorschroeven met parel 908
Gouden oorschroeven met parel
Startprijs 90 EUR
Kabinet mahonie, 1850 4046
Kabinet mahonie, 1850
Startprijs 400 EUR
Granaatketting 915
Granaatketting
Startprijs 75 EUR
2 Zakhorloges 922
2 Zakhorloges
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Frans roldeur penant kastje, 1800 4082
Frans roldeur penant kastje, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lederen armleunstoel 4089
Lederen armleunstoel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
1171 171
1171

Resultaat:

120 EUR

Lyra naaitafel, 19e eeuw 4096
Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Grammofoon Ressellbell, 1915 2281
Grammofoon Ressellbell, 1915
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bloedkoralen collier 178
Bloedkoralen collier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3 Colliers met koraal 185
3 Colliers met koraal

Resultaat:

35 EUR

Zilveren slavenband met turkoois, Navajo 971
Zilveren slavenband met turkoois, Navajo
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Engels tafeltje, 1820 4133
Engels tafeltje, 1820

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Barok-stijl stoel 4141
Barok-stijl stoel

Resultaat:

100 EUR