Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Armband met bloedkoralen voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen van kleine ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd met eindstukken aan een langwerpige sluiting met graveerwerk. l...
Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat
Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke grote Chinees porseleinen trekpot met houten deksel. Tuin decor. Afmeting: 17 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...
Lot zilver met 4 theelepels, model kardinaal, suikerschep in Art Deco-stijl, een jamlepel met bloemensteel, een briefopener met Oosters figuur en een inklapbare kam met zilver, voorzien van biedermeie...
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.
Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1979. Nettenboetsers bij de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
F. Lindberg. Circa 1900. Groot werk. Duitse School. Fjord met huis en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 80 cm. In goede staat.
Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.