Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Voor-oorlogse sextant 2024
Voor-oorlogse sextant

Resultaat:

250 EUR

Chinese bronzen kaarskandelaar 2023
Chinese bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR
Chines bronzen kaarskandelaar 2022
Chines bronzen kaarskandelaar
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Glazen tafellamp, 1900 2021
Glazen tafellamp, 1900

Resultaat:

75 EUR

Antieke mahonie stoof 2020
Antieke mahonie stoof
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke duivenkooi, 1900 2019
Antieke duivenkooi, 1900

Resultaat:

350 EUR

Schemerlamp, Ibis 2018
Schemerlamp, Ibis
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Bronzen hanglamp, 1920 2017
Bronzen hanglamp, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp, 1920 2016
Bronzen hanglamp, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Zwitserse speeldoos 2015
Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat:

400 EUR

Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw 2014
Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw 2013
Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

2x Terracotta figuren 2012
2x Terracotta figuren
Startprijs 950 EUR
Antieke Pietra Dura schaal 2011
Antieke Pietra Dura schaal
Startprijs 250 EUR
Antieke tabaksdoos, 1880 2010
Antieke tabaksdoos, 1880
Startprijs 150 EUR
Duitse geldkist, 17e eeuw 2009
Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Bronzen staande lamp 2008
Bronzen staande lamp
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Urnvazen, 19e eeuw 2007
2x Urnvazen, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Friese kerfsnede (offer)kist 2006
Friese kerfsnede (offer)kist
Startprijs 125 EUR
Antiek Chinees kinderspeelgoed 2005
Antiek Chinees kinderspeelgoed
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2x Franse petroleumlampen 2004
2x Franse petroleumlampen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke symphonium speeldoos+platen 2003
Antieke symphonium speeldoos+platen

Resultaat:

320 EUR

Oude dekseldoos met miniatuurschilderij 2002
Oude dekseldoos met miniatuurschilderij
Startprijs 130 EUR
Engelse staande barometer 2001
Engelse staande barometer
Startprijs 950 EUR