38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

2x Oude veldkijkers 2724
2x Oude veldkijkers
Startprijs 40 EUR
Lot Oosterse wapens, 5x 2723
Lot Oosterse wapens, 5x

110 EUR

Antiek Engels zwaard 2722
Antiek Engels zwaard

250 EUR

Osmaanse sabel, 19e eeuw 2721
Osmaanse sabel, 19e eeuw

140 EUR

2 Onderscheidingen, zilver 2720
2 Onderscheidingen, zilver

90 EUR

2x Antiquarische Duitse boeken 2719
2x Antiquarische Duitse boeken

220 EUR

Munitiekar 2718
Munitiekar
Startprijs 150 EUR
3x Blanke wapens, 20e eeuw 2717
3x Blanke wapens, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR
Oude vergulde parade degen 2716
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Antieke bajonet 1874 2715
Antieke bajonet 1874
Startprijs 100 EUR
Oude Duitse dolk 2714
Oude Duitse dolk

100 EUR

3x Militaire kijkers 2713
3x Militaire kijkers

150 EUR

Kruitmaatje+kogeltang, 19e eeuw 2712
Kruitmaatje+kogeltang, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Oude Indonesische krissen 2711
2x Oude Indonesische krissen

90 EUR

Indonesisch kapmes 2710
Indonesisch kapmes
Startprijs 50 EUR
Antiquarische kalender WO II 2709
Antiquarische kalender WO II
Startprijs 200 EUR
Oude/antiek Duitse trompet 2708
Oude/antiek Duitse trompet
Startprijs 250 EUR
2x Sabel, 19e eeuw 2707
2x Sabel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Marine enterbijl, 19e eeuw 2706
Marine enterbijl, 19e eeuw

2.600 EUR

Bronzen kijker van tankgeschut 2705
Bronzen kijker van tankgeschut

250 EUR

Antiek enkelloops pistool 2704
Antiek enkelloops pistool

110 EUR

3x Antieke pistolen, 19e eeuw 2703
3x Antieke pistolen, 19e eeuw

240 EUR

Antiek vergulde messing sabel 2702
Antiek vergulde messing sabel

300 EUR

Hollandse Yzerhouwer degen 2701
Hollandse Yzerhouwer degen
Startprijs 425 EUR