Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Koffer met antieke (poppen)kleding, 19e eeuw 2126
Koffer met antieke (poppen)kleding, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Voor-oorlogs scheepskompas 2132
Voor-oorlogs scheepskompas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke messing haardset, 19e eeuw 2159
Antieke messing haardset, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke staande lamp 2164
Antieke staande lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot diverse Asiatika 2179
Lot diverse Asiatika

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinnen moffelkruik, 19e eeuw 2248
Tinnen moffelkruik, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken reisschrijfkist, 18e eeuw 2310
Eiken reisschrijfkist, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Vergulde lijsten, 1915 2350
3x Vergulde lijsten, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Voor-oorlogse dokterstassen 2459
2x Voor-oorlogse dokterstassen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen sta-lamp 2528
Bronzen sta-lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Wandspiegel met lampje 2580
2x Wandspiegel met lampje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek ijzerwerk 2581
Lot antiek ijzerwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Koperen kraantjeskan met brander 2582
Koperen kraantjeskan met brander

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Glazen tafellamp, 1900 2021
Glazen tafellamp, 1900

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek inktstel, 1915 2061
Antiek inktstel, 1915

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bronzen tafeltje, 19e eeuw 2101
Bronzen tafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Antiek tin 2140
3x Antiek tin

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Grote Engelse messing scheepstelegraaf 2158
Grote Engelse messing scheepstelegraaf

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude accordeon, 1950 2201
Oude accordeon, 1950

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude Thangka, 20e eeuw 2225
Oude Thangka, 20e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude zonnewijzer, 20e eeuw 2358
Oude zonnewijzer, 20e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Tuin ornamenten 2412
2x Tuin ornamenten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Antieke bijlen 2579
3x Antieke bijlen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bentheimer voederbak 2049
Bentheimer voederbak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Jugendstil bureau accessoires 2058
3x Jugendstil bureau accessoires

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen engel voor op boulleklok 2136
Bronzen engel voor op boulleklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Tinnen snavelkannen 2144
2x Tinnen snavelkannen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiquarisch religieus boekje 1675 2188
Antiquarisch religieus boekje 1675

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Antiquarische Duitse boeken 2190
3x Antiquarische Duitse boeken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Bijbels 2194
2 Bijbels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houten spaan doos 2243
Houten spaan doos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek keramieken wijnvat 2244
Antiek keramieken wijnvat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Metalen mini harnas, 21e eeuw 2254
Metalen mini harnas, 21e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e Eeuwse naaikist 2279
19e Eeuwse naaikist

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot lot diverse gewichten 2333
Groot lot diverse gewichten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote koperen lampenvoet 2336
Grote koperen lampenvoet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Design schaal, Olav Joff 2360
Design schaal, Olav Joff

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Set messing Art Deco kandelaren 2363
Set messing Art Deco kandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse merklap 2432
18e Eeuwse merklap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke wandelstok/paraplu 2455
Antieke wandelstok/paraplu

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Documentenkistje 2574
Documentenkistje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Afrikaanse figuren 2576
3 Afrikaanse figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek tafelstuk, 1900 2577
Antiek tafelstuk, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse tafellamp, 1900 2273
Franse tafellamp, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Tuin ornamenten 2413
2x Tuin ornamenten

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Oude bronzen versieringen 2479
2x Oude bronzen versieringen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Documenten scheepskist 2093
Documenten scheepskist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Petroleum hanglamp, 1900 2116
Petroleum hanglamp, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Majolica hang petroleumlamp, 1910 2120
Majolica hang petroleumlamp, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Staande petroleumlampen 2122
2x Staande petroleumlampen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse scheepsseinlamp 2133
Voor-oorlogse scheepsseinlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Miniatuur tinnen appelketeltjes 2139
2x Miniatuur tinnen appelketeltjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Tinnen klepkannen 2147
4x Tinnen klepkannen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen wierookbrander 2182
2x Bronzen wierookbrander

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees verguld altaarstuk 2207
Chinees verguld altaarstuk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Ivoren Maria beelden 2222
2x Ivoren Maria beelden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chocoladekan + stoof 2241
Chocoladekan + stoof

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Inktstel (houtsnijwerk konijnen) 2246
Inktstel (houtsnijwerk konijnen)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw 2253
Tibetaans sieradenkistje, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x 19e Eeuws antiek 2338
3x 19e Eeuws antiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Gietijzeren vazen (klein) 2347
3x Gietijzeren vazen (klein)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke His Master's grammofoon 2362
Antieke His Master's grammofoon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek houten galjoen, 1900 2373
Antiek houten galjoen, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Dozen tuin-ornamenten 2411
2x Dozen tuin-ornamenten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Etui van roggehuid, 19e eeuw 2425
Etui van roggehuid, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kavel diverse aanstekers 2434
Kavel diverse aanstekers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Delftse kist, 1940 2447
Delftse kist, 1940

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw 2480
2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke bronzen kaarsenkroon 2484
Antieke bronzen kaarsenkroon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander 2538
Antieke Chinese wierookbrander

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ca. 35 Aanstekers 2545
Ca. 35 Aanstekers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke bijbel 1716 2560
Antieke bijbel 1716

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schrijfsecretaire (reismodel) 2563
Schrijfsecretaire (reismodel)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Betonnen tuinbeelden 2565
2x Betonnen tuinbeelden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antiek ivoren beeld 2566
2x Antiek ivoren beeld

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl hanglamp 2567
Tiffany-stijl hanglamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl hanglamp 2568
Louis Seize-stijl hanglamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Delen Afrika 2570
2 Delen Afrika

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Afrikaanse maskers 2571
4 Afrikaanse maskers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen kaarskandelaren 2080
2x Bronzen kaarskandelaren

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schouw + electrische haard 2532
Schouw + electrische haard

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Theestoof, 19e eeuw 2562
Theestoof, 19e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Bronzen lavobo, 18e eeuw 2564
Bronzen lavobo, 18e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Kopergeslagen schaal, A'damse school 2062
Kopergeslagen schaal, A'damse school

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke bouillors, 1900 2063
2x Antieke bouillors, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten bestekkist 2098
Wortelnoten bestekkist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Friese kolentang + tondeldoos 2104
19e Eeuwse Friese kolentang + tondeldoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Majolica hang petroleumlamp, 1910 2121
Majolica hang petroleumlamp, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antiek tin 2150
2x Antiek tin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Haardset+scherm, blaasbalg 2152
Haardset+scherm, blaasbalg

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke potkachel, 1900 2161
Antieke potkachel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kroonluchter 2172
Kroonluchter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Prisma design appellamp 2174
Prisma design appellamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese voorwerpen 2177
2x Antieke Chinese voorwerpen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antieke ivoren dieren, 1920 2223
4x Antieke ivoren dieren, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwalder barometer, 1900 2231
Schwarzwalder barometer, 1900

Resultaat:

50 EUR