Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Art Deco koperwerk 2552
3x Art Deco koperwerk
Startprijs 40 EUR
2x Messing kandelaren, 19e eeuw 2553
2x Messing kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5-Delige Biedermeier rookset 2554
5-Delige Biedermeier rookset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8-Delig Plated servies + tablet 2555
8-Delig Plated servies + tablet

Resultaat:

95 EUR

3x Indonesisch, 20e eeuw 2556
3x Indonesisch, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke emmer + kolenstoof 2557
Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2x Barok kandelaren 2558
2x Barok kandelaren

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Empire kraankan 2559
Empire kraankan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bijbel 1716 2560
Antieke bijbel 1716

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Plated dienblad 2561
Plated dienblad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theestoof, 19e eeuw 2562
Theestoof, 19e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schrijfsecretaire (reismodel) 2563
Schrijfsecretaire (reismodel)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen lavobo, 18e eeuw 2564
Bronzen lavobo, 18e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Betonnen tuinbeelden 2565
2x Betonnen tuinbeelden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antiek ivoren beeld 2566
2x Antiek ivoren beeld

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl hanglamp 2567
Tiffany-stijl hanglamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl hanglamp 2568
Louis Seize-stijl hanglamp

Resultaat:

60 EUR

Antieke bestekcassette+bestek 2569
Antieke bestekcassette+bestek
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Delen Afrika 2570
2 Delen Afrika

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Afrikaanse maskers 2571
4 Afrikaanse maskers

Resultaat:

60 EUR

Antieke koperen koffiekan, 1900 2572
Antieke koperen koffiekan, 1900
Startprijs 60 EUR
Antiek Droste winkelblik 2573
Antiek Droste winkelblik
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Documentenkistje 2574
Documentenkistje

Resultaat:

70 EUR

9 Plated soepkommen 2575
9 Plated soepkommen
Startprijs 70 EUR